"Rolnik szuka żony". Blanka otarła już łzy i szaleje na TikToku. Artur by jej nie poznał

Blanka z programu "Rolnik szuka żony" od zakończenia show bardzo się zmieniła. Artur by jej nie poznał? Przemianę zawdzięcza popularnemu trikowi.

Już 10 grudnia widzowie TVP1 obejrzą finał jubileuszowej edycji programu "Rolnik szuka żony". Podczas spotkania z Martą Manowską okaże się, które pary przetrwały i zdecydowały się na kontynuowanie relacji. Mimo że program nadal trwa, uczestniczki i uczestnicy show chętnie udzielają się w sieci. Kandydatka Artura - Blanka, jest aktywna na TikToku. Na najnowszym nagraniu trudno ją poznać.

Zobacz wideo Waldemar z "Rolnik szuka żony" podbija parkiet na wycieczkowcu. Tańczy z tajemniczą kobietą

"Rolnik szuka żony". Blanka dobrze się bawi. Na nowym nagraniu jest nie do poznania

Blanka w programie "Rolnik szuka żony" była jedną z kandydatek Artura. Widzowie kibicowali ich relacji, ale rolnik szybko stwierdził, że traktuje uczestniczkę jak dobrą koleżankę i szybko jej podziękował. Równie prędko odesłał do domu drugą kandydatkę i skupił się na budowaniu relacji z Sarą. Blanka już otarła łzy i w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Uczestniczka matrymonialnego show TVP1 pokazała nawet kilka kadrów z randek. Blanka jest też od niedawna aktywna na TikToku. Na najnowszym nagraniu pokazała się "podrasowana" jednym z popularnych filtrów, który ekstremalnie wygładza skórę. W takim wydaniu nawet trudno ją poznać i o wiele bardziej przypomina uczestniczkę "Love Island" niż "Rolnika". Filmik znajdziecie na dole strony. Co sądzicie o zabawie takimi filtrami?

'Rolnik szuka żony'. Blanka'Rolnik szuka żony'. Blanka fot. screen TikTok.com/bblancia20

"Rolnika szuka żony". Artur odwiedził domy rodzinny Sary. Wypalił coś o przeprowadzce

W ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony" Artur odwiedził Sarę i miał okazję poznać jej rodzinę. - Nie widziałam takiej szczęśliwej córki od długiego czasu, więc może spotkała mężczyznę swojego życia - stwierdziła mama uczestniczki. Po poznaniu rodziny para udała się na randkę do parku. Artur nie był jednak zadowolony. - Takie chodzenie i spacery... To nie dla mnie, ale nie mogę tego dać po sobie poznać, że jest inaczej. Wiadomo, trzeba się dostosować. Jeden lubi spacerować, drugi lubi co innego - stwierdził rolnik. W dalszej części programu okazało się, że jeszcze więcej ich dzieli. Sara uwielbia chodzić do kina, a Artur woli oglądać filmy w domu. Jak się jednak okazuje, to nie zniechęciło rolnika. Pod koniec spotkania zaskoczył swoją wybrankę odważnym pytaniem. - Może jakaś przeprowadzka w najbliższym czasie? - zaproponował Artur. Co na to Sara? 23-latka stwierdziła, że jeszcze za wcześnie na tak poważne deklaracje.

'Rolnik szuka żony'. Blanka'Rolnik szuka żony'. Blanka fot. facebook.com/Rolnik szuka żony TVP

Więcej o:
Copyright © Agora SA