"Rolnik szuka żony". Co dalej z relacją Sary i Artura? Internauci już wiedzą

Artur z dziesiątej edycji programu "Rolnik szuka żony" jeszcze przed etapem randek odrzucił dwie kandydatki i postanowił skupić się na relacji z Sarą. Widzowie są jednak przekonani, że uczestnik już żałuje swojej decyzji.

Finałowy odcinek dziesiątego sezonu programu "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami. Dopiero 10 grudnia dowiemy się, które pary przetrwały. Widzowie, jak zwykle, mają jednak swoje teorie. Jedna z nich dotyczy relacji Sary i Artura. Niektórzy dopatrują się nawet spisku. O co chodzi?

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Kamila ma stalkera

"Rolnik szuka żony". Co dalej z relacją Sary i Artura? Internauci już wiedzą

W ostatnim odcinku bohaterowie programu "Rolnik szuka żony" musieli dokonać wyboru. Niektóre decyzje okazały się zaskakujące. Część uczestników już wcześniej odprawiła pozostałe kandydatki. Tak było w przypadku Artura, który chciał rozwijać swoją relację z Sarą. Wcześniej rolnik wydawał się skłaniać ku Oli, jednak dziewczyna nie chciała zadeklarować, że się przeprowadzi. Kiedy Marta Manowska odwiedziła Artura i jego wybrankę, widzowie odnieśli wrażenie, że uczestnik żałuje swojej decyzji. "Sara cały czas szuka z Arturem kontaktu fizycznego, a on nawet nie chce jej dotknąć", "Artur zmieszany, nie wiem, czy on czuje to samo co Sara. Wybrał, bo musiał", "Ze strony Artura jakoś nie zauważyłam tej iskierki. Sara może i fajna babka, ale wszystko robi tak, aby dobrze wypaść w oczach Artura. Nie widzę w tej relacji przyszłości" - twierdzą internauci.

Artur i Sara 'Rolnik szuka żony 10'Artur i Sara 'Rolnik szuka żony 10' vod.tvp.pl

"Rolnik szuka żony". W sieci krążą plotki na temat Nicoli. Musiała interweniować produkcja

Jakiś czas temu w sieci zaczęły pojawiać się informacje, jakoby wybranka Darka, Nicola była w ciąży. Rewelacje te nie mają jednak nic wspólnego z prawdą. Głos w sprawie postanowiła zabrać także produkcja programu "Rolnik szuka żony". W oficjalnym oświadczeniu, które zamieszczono w mediach społecznościowych programu, zaapelowano, aby nie powielać krzywdzących informacji. "W odpowiedzi na wasze pytania dotyczące Nicoli pamiętajcie, żeby nie wierzyć we wszystko, co wyczytacie w sieci, czy znajdziecie w internetowych grupach podawane przez anonimowych informatorów o, delikatnie mówiąc, luźnym stosunku do prawdy. Informacje zawarte w tym artykule, które dotyczą bezpośrednio Nicoli, nie są prawdą. Prawdą jest jednak, że siostra Nicoli ukończyła właśnie studia wyższe i tego jej serdecznie gratulujemy! I pamiętajcie! Plotki może nie pozostawiają bąbli, ale to nie znaczy, że nie ranią" - czytamy.

Artur i Sara 'Rolnik szuka żony 10'Artur i Sara 'Rolnik szuka żony 10' Facebook/Rolnik szuka żony TVP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.