"Rodzina wielkiej wagi". Z powodu gigantycznej nadwagi miał wypadek. Potem schudł 260 kg

Casey King po niefortunnym incydencie w domu zdecydował się zawalczyć o własne zdrowie. Dzięki udziałowi w programie "Rodzina wielkiej wagi" całkowicie zmienił swoje życie.

38-letni Casey King jest jednym z bohaterów programu "Rodzina wielkiej wagi". Mężczyzna już jako dziecko nie prowadził zdrowego trybu życia. Jadł bardzo tłuste potrawy, a czas po szkole spędzał przed ekranem komputera. Kilkadziesiąt lat złych nawyków żywieniowych i brak aktywności fizycznej spowodował u mężczyzny chorobliwą nadwagę. Jedna przykra sytuacja nakłoniła go do zmian. Gdyby nie ten incydent, prawdopodobnie nie zgłosiłby się do programu.

Zobacz wideo Karolina Gilon zdradza, co "zmajstrowała" z twarzą i jakie ma podejście do operacji plastycznych

"Rodzina wielkiej wagi". Casey King zaklinował się pod prysznicem. "Ledwo mogłem oddychać"

Casey King jako dziecko zajadał się frytkami zatopionymi w oleju. Przez nadwagę unikał kontaktu z rówieśnikami i nie wychodził z domu. Czas spędzał, oglądając telewizję i grając w gry na komputerze. - Byłem wyrzutkiem społecznym (...). Miałem tylko kilkoro przyjaciół. Jedzenie było wówczas jedyną rzeczą, która sprawiała, że czułem się szczęśliwy - wspominał w programie. Tak King spędzał kolejne lata swojego życia, zajadając smutki. Przebudzenie nastąpiło w 2014 roku. Wszystko przez jeden incydent, do którego doszło w domu mężczyzny. Casey zaklinował się w kabinie prysznicowej i nie mógł się wydostać. Tak w jego życiu zaczęła się prawdziwa rewolucja.

Byłem wyczerpany, ledwo mogłem oddychać. Nie mogłem ustawić się tak, aby wydostać się o własnych siłach, więc po prostu siedziałem pod prysznicem przez 11 godzin - wyznał.

'Rodzina wielkiej wagi' Casey King'Rodzina wielkiej wagi' Casey King fot. instgram.com/_caseyking_

"Rodzina wielkiej wagi". Case King dokonał niemożliwego. Schudł 260 kg! "Dzięki twojej historii zmieniłem swoje życie"

Casey King walkę z chorobliwą otyłością zaczął od operacji zmniejszania żołądka. Następna była dieta i plan aktywności fizycznej. Tym zajęli się specjaliści w programie, którzy opracowali dokładne wytyczne. Efekty są spektakularne. Uczestnik programu może być dumny z tego, co udało mu się osiągnąć. Dzięki determinacji, ciężkiej pracy i całkowitej zmianie dotychczasowych nawyków żywieniowych schudł aż 260 kilogramów. "Niesamowite, czego udało ci się dokonać", "Twoja historia jest bardzo inspirująca",  'Dzięki tobie ja też zmieniłem swoje życie" - czytamy w komentarzach na profilu mężczyzny na Instagramie. To właśnie tam często dzieli się efektami swojej przemiany i inspiruje innych.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA