"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta Podbioł ma męża. Tymi wieściami zaskoczyła wszystkich

Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znalazła chwilę na rozmowę z fanami. Uczestniczka zdradziła, co dzieje się w jej życiu prywatnym i jak wyglądają jej miłosne relacje. Odniosła się też do Macieja, jej męża z programu.

Marta Podbioł wzięła udział w ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i eksperyment zakończyła awanturą w finale oraz decyzją o rychłym rozwodzie. Uczestniczka matrymonialnego show TVN właśnie zorganizowała Q&A na Instagramie. W rozmowie z fanami zdradziła, czy jest już rozwiedziona z Maciejem. Wyznała też, czy w jej życiu pojawił się jakiś nowy mężczyzna.

Zobacz wideo Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" prezentuje pukiel swoich włosów z młodości. Trzymała je przez lata w szafce

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta rozwiodła się z Maciejem? Ta informacja was zdziwi

Marta Podbioł decyzją ekspertów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" została połączona z Maciejem. Już od początku widzowie byli przekonani, że ich relacja nie przetrwa i jak się szybko okazało, mieli rację, bo para zdecydowała się na rozstanie. Edycja programu, w której wzięła udział Marta, zakończyła się w listopadzie ubiegłego roku. Jak się okazuje, para nadal nie ma formalnego rozwodu. Kto by się spodziewał, że tyle miesięcy po zakończeniu programu Marta nadal będzie żoną Macieja, a jednak. "Rozwód przeciąga się nie z mojej winy. Jak sytuacja się nie poprawi, to wypowiem się szerzej na ten temat" - oznajmiła Marta podczas rozmowy z fanami na Instagramie. Uczestniczka show TVN została zapytana także o to, czy chciałaby się zakochać. Jej odpowiedź zaskoczyła.

Może to dziwne, ale na dzień dzisiejszy w ogóle o tym nie myślę i jest mi to do niczego potrzebne. Wręcz przeszkadzałoby mi mieszkanie z kimś i to, że moja uwaga skupia się na kimś innym niż na moim synu. Nie randkuję, bo nie mam takiej potrzeby - oświadczyła Marta.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta i Maciej'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta i Maciej fot. screen player.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta o zarobkach w programie. "Nie otrzymujemy wynagrodzenia"

Marta Podbioł w rozmowie z nami uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie zarobków uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia". - Mogę zdradzić, że nie otrzymujemy wynagrodzenia za udział w programie. Jest pewien budżet przewidziany na pokrycie kosztów ślubu, ale nie będę wdawała się w szczegóły, bo nie mogę. Wydaje mi się, że ludzie mylnie uważają, że uczestnicy zarabiają na udziale w programie. Jest to nieprawda. Uczestnicy nie mają za udział w programie żadnych korzyści materialnych - podkreśliła. Uczestniczka eksperymentu nie mogła podać żadnych kwot, bo nadal obowiązuje ją umowa poufności ze stacją TVN. Więcej przeczytasz tutaj.

Marta Podbioł 'Ślub od pierwszego wejrzenia'Marta Podbioł 'Ślub od pierwszego wejrzenia' Instagram @martapodbiol1

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA