"Królowe życia". Laluna reaguje na śmierć Gabriela Seweryna. Zwraca się z ważnym apelem

Nie żyje Gabriel Seweryn z "Królowych życia". Laluna dobrze go znała, bo razem występowali w show TTV. Pożegnała go poruszającym wpisem.

28 listopada zmarł Gabriel Seweryn, projektant znany z programu "Królowe życia". Miał 56 lat. Zaledwie kilka godzin przed śmiercią prowadził transmisję live na Instagramie, na której szlochając, informował o tym, jak bardzo źle się czuje. "Ja sobie nie wymyślam. Przyjechali i co? Przyjechało pogotowie i cyrki odstawia, zamiast mi pomóc k***a (...). Mnie tu dusi (...). Ja naprawdę umrę. Tu mnie dusi" - słyszymy we fragmencie, który krąży w sieci. Śmierć Gabriela Seweryna potwierdziła w rozmowie z portalem glogow.naszemiasto.pl Ewa Todorov, rzeczniczka Głogowskiego Szpitala Powiatowego. W sieci spływają kondolencje po śmierci celebryty. Kilka poruszających słów opublikowała także Laluna, która znała projektanta z programu "Królowe życia".

Zobacz wideo Gwiazda lat 90. jest poważnie chora. Wykryto u niej stwardnienie rozsiane [WYWIAD PLOTKA]

"Królowe życia". Laluna opublikowała poruszające słowa po śmierci Gabriela Seweryna. "Nie znacie dnia, ani godziny"

Laluna i Gabriel Seweryn byli bohaterami popularnego formatu stacji TTV "Królowe życia". Program nie jest już emitowany, ale był bardzo lubiany przez widzów, a jego uczestnicy szybko stali się popularni w sieci. Po zakończeniu emisji show o Lalunie ostatnio najgłośniej jest w kontekście jej kolejnych zabiegów medycyny estetycznej, na które się decyduje, czy udziału w galach typu freak fight. Celebrytka poruszona tragicznymi wieściami zdecydowała się zareagować na śmierć serdecznego kolegi z planu. Swoją reakcję opublikowała na InstaStories. Uczestniczka show TTV pokazała nagłówek Gazety Wrocławskiej z informacją o śmierci projektanta i dodała kilka słów od siebie.

Spoczywaj w pokoju, amen. Za szybko nas opuściłeś... Dlatego tyle razy mówię, dbajcie o każdą chwilę w swoim życiu, bo nie znacie ani dnia, ani godziny - podsumowała celebrytka.

'Królowe życia'. Laluna pożegnała Gabiela Seweryna'Królowe życia'. Laluna pożegnała Gabiela Seweryna fot. instagram.com/lala_laluna_official

"Królowe życia". Gabriel Seweryn niedawno ogłosił bankructwo. Mówił o wypaleniu zawodowym

Gabriel Seweryn znany jako "Versace z Głogowa" na krótko przed śmiercią zamknął swój odzieżowy biznes i ogłosił bankructwo. - Od zawsze kochałem to, co robiłem, i nadal kocham to, co robię, jednakże coś we mnie umarło. Jestem zatrwożony. Wypaliłem się zawodowo - informował na Instagramie. Seweryn miał już nowy pomysł na życie, niestety nie zdążył zrealizować tych planów. - Nauka makijażu permanentnego brwi może być pasją, która nigdy się nie kończy. Jestem gotowy na przyszłe lekcje. Serdecznie dziękuję i gorąco polecam każdemu, kto chce coś zmienić w swoim życiu i poznać nową pasję - mówił celebryta. Więcej przeczytasz tutaj.

 
 
Więcej o:
Copyright © Agora SA