Gabriel Seweryn zbankrutował pewien czas przed śmiercią. Mówił o wypaleniu zawodowym

Gabriel Seweryn, którego poznaliśmy dzięki produkcji TTV "Królowe życia", nie żyje. Przygnębiające wieści wypłynęły do polskich mediów 28 listopada 2023 roku. Niedawno dowiedzieliśmy się, że uczestnik został bankrutem. Co wówczas sam Seweryn mówił o swojej sytuacji zawodowej?

Gabriel Seweryn zdobył serca telewizyjnych widzów dzięki pokazywaniu kulis swojego życia zawodowego i prywatnego w produkcji "Królowe życia". Po odejściu z formatu wiele pozmieniało się w życiu projektanta. Do mediów trafiła informacja o jego bankructwie. Sam zainteresowany jeszcze przed śmiercią rozpisywał się o swoich nowych planach na życie.

Zobacz wideo Peretti ostro o relacjach w "Królowych życia"

Gabriel Seweryn zbankrutował. Przed śmiercią mówił o nowej pasji

Uczestnik show TTV został zmuszony ogłosić bankructwo w Centrum Aktywizacji Zawodowej w Powiatowym Urzędzie Pracy w Głogowie. Zamknął swój odzieżowy biznes pewien czas przed odejściem. - Od zawsze kochałem to, co robiłem, i nadal kocham to, co robię, jednakże coś we mnie umarło. Jestem zatrwożony. Wypaliłem się zawodowo - wyznał na Instagramie. Seweryn mówił jednak fanom o innej wizji na życie. - Nauka makijażu permanentnego brwi może być pasją, która nigdy się nie kończy. Jestem gotowy na przyszłe lekcje. Serdecznie dziękuję i gorąco polecam każdemu, kto chce coś zmienić w swoim życiu i poznać nową pasję - oznajmił obserwatorom, co wielu z nich ucieszyło. Niestety Seweryn nie zdążył zrealizować wielu swoich planów. Odszedł w wieku 56 lat. 

Gabriel SewerynGabriel Seweryn Gabriel Seweryn o bankructwie, foto: instagram.com

Seweryn przez lata był w związku z Grabiasem. Rozstali się długo przed śmiercią "Versace z Głogowa"

Fani wspomnianego show pokochali tę dwójkę za szczerość, bezpośredniość oraz poczucie humoru. Wielu z nich było zaskoczonych wiadomością o zakończeniu związku uczestników "Królowych życia" w 2020 roku. Dwójka nie poradziła sobie z pewnymi problemami i dlatego Seweryn z Grabiasem podjęli decyzję o zerwaniu. Rozstanie pary było szeroko komentowane w mediach nie tylko przez widzów, lecz także przez samych zainteresowanych. Pojawiły się wzmianki o zdradzie i inne niepokojące doniesienia. - Przyznaję, że ta medialna szopka była kompletnie niepotrzebna. Tyle że inicjatywa w publicznym praniu brudów nie należała do mnie. Nigdy nie zatrudniałem speców od publicity, którzy by kreowali na potrzeby portali i kolorówek plotkarskich newsy - mniej czy bardziej prawdziwe - na temat naszego pożycia - wyznał sam Seweryn w rozmowie z Pomponikiem. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do galerii.

Gabriel SewerynGabriel Seweryn Gabriel Seweryn o związku z Grabiasem, KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA