Przez lata jego partnerem był "Versace z Głogowa". Potem darli koty. Co słychać u Rafała Grabiasa?

Rafała Grabiasa i Gabriela Seweryna łączy burzliwy związek z przeszłości. Mężczyźni od ponad dwóch lat nie są razem i próbują ułożyć sobie życie osobno. Czy Grabiasowi idzie lepiej niż bezrobotnemu już "Versace z Głogowa"?

Program "Królowe życia" był idealną platformą do wybicia się wielu nazwisk. Mimo że prawdziwą gwiazdą formatu była Dagmara Kaźmierska, to sporą popularność zyskali także Gabriel Seweryn i jego partner Rafał Grabias. Od głośnego rozstania mężczyzn minęło już ponad dwa lata, ale każdy z nich wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem. Podczas gdy Gabriel przeżywa ciężkie chwile i zamyka kontrowersyjny biznes, Rafał zdaje się raczej dopiero rozwijać swoją karierę. Co u niego słychać? Więcej zdjęć Rafała Grabiasa i Gabriela Seweryna znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Rafał i Gabriel wystąpili w "365 dni". Kogo zagrali?

Rafał Grabias nie zwalnia tempa. Imprezy i współpraca za współpracą 

Nie tak dawno mogliśmy zobaczyć Rafała w "Pytaniu na śniadanie", gdzie powściągliwie nazwano go "ogrodnikiem" i specjalistą od mszyc. Celebryta dosyć często pokazuje się w telewizji, a jeszcze częściej informuje o swoich działaniach na Instagramie. Mężczyzna świetnie odnajduje się na ściankach. Jakiś czas temu mogliśmy zobaczyć relację z premiery drugiej części "Porady na zdrady". W postach na profilu Rafała widać stałą współpracę ze znaną marką kosmetyczną. Były gwiazdor "Królowych życia" pojawił się także w specjalnym odcinku Imperium Kobiet, gdzie opowiedział o życiu w show-biznesie. Jak widać Grabias po rozstaniu z Sewerynem nie traci na zainteresowaniu, a jego kariera prężnie się rozwija. 

Rafał GrabiasRafał Grabias Przez lata był partnerem 'Versace z Głogowa'. Potem darli koty. Co słychać u Rafała Grabiasa? Fot. @rafalgrabias/ Instagram

Gabriel Seweryn, "Versace z Głogowa", stał się bankrutem. To koniec jego biznesu 

Śmiało można powiedzieć, że Gabriel był jedną z ciekawszych postaci występujących w "Królowych życia". Projektant zajmował się głównie tworzeniem ubrań ze skóry. Coraz więcej osób staje w obronie zwierząt i decyduje się na różne zamienniki. Celebryta, który zamierzał kontynuować swoją działalność, spotkał się z ogromną falą hejtu. Ostatecznie stracił wszystkich klientów i zamknął cały biznes. Na Instagramie podzielił się z fanami informacją o bankructwie. Załamany Gabriel zarejestrował się jako bezrobotny. ZOBACZ TEŻ: Gabriel z "Królowych życia" padł ofiarą ataku wandala. Pokazał zdjęcia. "Co ja komuś zrobiłem?"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.