"Rolnik szuka żony". Justyna zaszalała u fryzjera. Trudno ją rozpoznać na nowym zdjęciu

Justyna, uczestniczka dziewiątej edycji "Rolnik szuka żony", zaprezentowała się w odmienionej wersji. Na profilu w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie w nowej fryzurze.

Justyna zyskała popularność dzięki udziałowi w dziewiątej edycji "Rolnik szuka żony". Zgłosiła się, pisząc list do Tomasza. Już od samego początku rolnik dawał wyraźne znaki, że to właśnie ona jest jego faworytką. W finałowym odcinku nie pozostawili żadnych złudzeń i zadeklarowali, że chcą być razem. Niedługo potem dowiedzieliśmy się o zaręczynach pary. Na profilu uczestniczki w mediach społecznościowych możemy zobaczyć, jak wygląda jej życie po programie. Niedawno przeszła ogromną metamorfozę. Na nowym zdjęciu trudno ją rozpoznać. 

Zobacz wideo Marta Manowska zdradziła, jak wyglądają kulisy "Rolnik szuka żony". Mówi o psychologu

"Rolnik szuka żony". Justyna pokazała się w nowej fryzurze

Chociaż o Justynie zrobiło się głośno po udziale w "Rolnik szuka żony", to kobieta nie udziela się za bardzo w mediach społecznościowych. Mimo tego udało jej się uzbierać na instagramowym profilu już 27 tysięcy obserwujących, a fani programu chętnie tam zaglądają, żeby sprawdzić, jak potoczyły się dalsze losy ulubionej uczestniczki. Ostatnie opublikowane zdjęcie pokazało, że kobieta kwitnie u boku ukochanego. 

"Czas na zmiany" - napisała pod fotografią. Justyna zawitała niedawno do salonu fryzjerskiego i wyszła zupełnie odmieniona. Fani programu mogą pamiętać ją z długich, kruczoczarnych włosów. Teraz uczestniczka postawiła całkowitą zmianę wizerunku. Na nowym zdjęciu pokazała się w jaśniejszych i znacznie krótszych włosach. Fryzura odjęła jej lat. Spodobała się także jej obserwatorom, którzy zostawili mnóstwo pełnych zachwytu komentarzy. 

Justyna 'Rolnik szuka żony'Justyna 'Rolnik szuka żony' fot. instagram/2_0__23_0

"Rolnik szuka żony". To nie pierwsza taka metamorfoza Justyny

Justyna już jakiś czas temu pokazała swoim obserwatorom na Instagramie, że potrafi zaskoczyć. W dniu wyborów parlamentarnych opublikowała kadr z komisji, na którym zaprezentowała się w eleganckiej wersji. Do zdjęcia zapozowała w drapowanej, czarnej sukience wykonanej z mięsistego weluru. Internauci byli pod ogromnym wrażeniem. "Pięknie pani wygląda", "Super wyglądasz" - pisali. 

Justyna i Tomasz z "Rolnik szuka żony" już nie są razem? Odpowiedzieli

W mediach coraz częściej pojawiają się plotki, że uczestnicy dziewiątej edycji "Rolnik szuka żony" - Justyna i Tomasz się rozstali. Informator z bliskiego otoczenia pary, w rozmowie z Plejadą sugerował, że na horyzoncie pojawiła się była partnerka rolnika. Kobieta, która się za nią podawała, udzielała się także w mediach społecznościowych, nie szczędząc słów krytyki wobec mężczyzny. Tymczasem Justyna opublikowała na Instagramie zdjęcie z ukochanym, jednoznacznie ucinając plotki o rozstaniu. "Wow... a media bębnią o rozstaniu" - skomentowała internautka. 

Więcej o: