"Rolnik szuka żony". Justyna przeszła metamorfozę. Nowy kadr powala

"Rolnik szuka żony". Justyna udostępniła w sieci zdjęcie, na którym zaskoczyła nowym, eleganckim wyglądem. W takiej odsłonie jej jeszcze nie widzieliście.

Justyna i Tomasz poznali się w dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Rolnik od początku nie ukrywał, że kandydatka jest jego faworytką. Kiedy przyszedł moment na ostateczne decyzje, nawet się nie zawahał. Największym problemem w tej relacji była odległość dzieląca miejsca zamieszkania i obawa Justyny przed przeprowadzką. W finałowym odcinku pojawili się jednak razem i wyznali, że poważnie myślą o wspólnej przyszłości. Dziś wiemy już, że są zaręczeni, a najnowsze zdjęcie Justyny wskazuje na to, że uczestniczka kwitnie u boku ukochanego.

Zobacz wideo Tyle Marta Manowska zarabia na Instagramie. Jesteście zaskoczeni?

"Rolnik szuka żony". Internauci zaskoczeni zdjęciem Justyny. Nowa odsłona

Po wyemitowaniu finałowego odcinka dziewiątej edycji "Rolnik szuka żony" Justyna i Tomasz w końcu przestali ukrywać się ze swoim uczuciem i zaczęli być w stałym kontakcie z widzami. Justyna niedawno wrzuciła nowy kadr, na którym zachwyciła widzów promiennym wyglądem. "Pięknie pani wygląda", "Super wyglądasz!" - czytamy. Przypominamy, że jakiś czasu pojawiły się plotki o rzekomym kryzysie w związku pary rolników. Okazało się jednak, że nic z tych rzeczy. Para ma się świetnie i wciąż snuje plany o wspólnej przyszłości.

"Rolnik szuka żony". Co słychać u innym par? Grzegorz i Dorota rozstali się szybko po emisji show

Śledzicie losy pozostałych uczestników "Rolnik szuka żony"? Grzegorz i Dorota poznali się w piątej edycji programu, emitowanej jeszcze w 2018 roku. Choć wydawało się, że idealnie do siebie pasują, niedługo po zakończeniu emisji sezonu poinformowali o swoim rozstaniu. Postanowiliśmy sprawdzić, co u nich słychać. Dorota Lassak nie jest dziś zbyt aktywna w mediach społecznościowych. Jej status związku na Facebooku wskazuje jednak, że wciąż szuka drugiej połówki. Ostatnie zdjęcie wrzuciła tam w 2019 roku. Grzegorz Toczyłowski z kolei raz po raz wrzuca nowe ujęcia na Instagram. Uczestnik nie zmienił się od czasu wzięcia udziału w "Rolniku". Pod jego kadrami wciąż pojawiają się komentarze widzek, którym wpadł w oko podczas emisji matrymonialnego show. Więcej na ten temat znajdziecie pod tym adresem

Justyna 'Rolnik szuka żony'Justyna 'Rolnik szuka żony' fot. Instagram @2_0__23_

Więcej o:
Copyright © Agora SA