Meghan Markle w całkowicie naturalnej odsłonie. Ma kręcone włosy. W takim stanie jest jej cera

Meghan Markle podczas wystąpień publicznych pokazuje się w pełnym makijażu i dopracowanych fryzurach. Jak wygląda kiedy spędza czas w domowym zaciszu? Fani nie mogli wyjść z podziwu.

Meghan Markle nie zagrzała miejsca w rodzinie królewskiej na długo. Twierdziła, że pozostali członkowie nie traktowali jej z należytym szacunkiem. Kiedy gościła na pierwszych stronach gazet, nikt nie stawał w jej obronie, a mało tego jedna ze starszych osób miała pokusić się o rasistowski komentarz. Miarka się przebrała, a ona wraz z księciem Harrym w 2020 roku wyprowadzili się za ocean, jednak nie uciekli od blasku fleszy. Sprawdziliśmy, jak Meghan wygląda, kiedy zamyka się w domowym zaciszu. Brak makijażu to dopiero początek.

Zobacz wideo Meghan Markle i książę Harry ujawnili sekrety rodziny królewskiej

Meghan Markle w naturalnej odsłonie. Tak wygląda

Meghan Markle i książę Harry stawiają przede wszystkim na dobro rodziny. Z tego powodu po wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych postawili na duży dom, w którym dzieci mogą znaleźć miejsce dla siebie. Dodatkowo uwielbiają spacery po okolicy, na czym byli przyłapywani przez paparazzi. W takich chwilach była księżna Sussexu stawia na całkowicie naturalny look. I choć podczas wystąpień publicznych widujemy ją w dość lekkim makijażu, to po jego zmyciu możemy zauważyć, że ma ona piegi. Cera z kolei jest dość świetlista. Jeśli chodzi o włosy żony księcia Harry'ego, są one delikatnie kręcone i wyglądają uroczo. 

 

Meghan Markle zazwyczaj nie pokazuje się w swojej naturalnej fryzurze, a szkoda. Internauci przyznali, że w falach jej do twarzy i z pewnością zrobiłaby niezłą furorę gdyby zaprezentowałaby się w nich publicznie. "Chciałabym, żeby księżna Meghan częściej nosiła swoje kręcone włosy. Wygląda wtedy o dziesięć lat młodziej. Pięknie!", "Cudownie. Wygląda bardzo młodo i radośnie" - czytamy.

Jak Meghan Markle dba o cerę? Kosmetyczka zdradza jej sekret 

Kosmetyczką Meghan Markle jest Sarah Chapman. Jakiś czas temu udzieliła ona wywiadu magazynowi "Hello", gdzie zdradziła szczegóły ich współpracy. Okazuje się, że skóra byłej księżnej jest genetycznie bardzo dobra. "Meghan ma wspaniałą skórę, ale moją pierwszą radą zawsze jest stworzenie solidnego reżimu, który pomoże napełnić skórę witaminami, antyoksydantami, peptydami i kwasami omega" - mówiła. To jednak nie daje gwarancji wiecznie młodej skóry. Sarah Chapman, dobierając pielęgnację, postawiła przede wszystkim na głębokie nawilżenie. "Zimą skup się na nawilżaniu - szukaj preparatów zawierających ceramidy, oleje omega, które wzmacniają barierę ochronną skóry, ograniczając utratę wilgoci, oraz kwas hialuronowy, który może zatrzymać w skórze nawet tysiąc razy więcej wody, niż wynosi jego waga. Możesz również spróbować poddać skórę działaniu pary wodnej, aby uzyskać natychmiastowy zastrzyk nawilżenia - może to być po prostu ciepła kąpiel lub prysznic" - dodała.

Meghan Markle na gali Variety's Power of WomenMeghan Markle na gali Variety's Power of Women AP

Więcej o: