"DDTVN" w żałobie. Krupińska i Prokop wzruszająco pożegnali pracownika. "Zmarł na służbie"

16 listopada widzów "Dzień dobry TVN" przywitała Paulina Krupińska i Marcin Prokop. Prowadzący w trakcie trwania programu przekazali smutną informację. Pożegnali pracownika, który zmarł nagle.

"Dzień dobry TVN" niebawem przejdzie spore zmiany. Do ekipy gospodarzy dołączą aż cztery osoby. Wśród nich ma być Dagmara Kaczmarek–Szałkow z TVN24 .Więcej na ten temat TUTAJ. Czwartkowy poranek w śniadaniówce do widzów zwróciła się Paulina Krupińska, a towarzyszył jej Marcin Prokop. Prezenterzy w pewnym momencie poinformowali o pogrzebie wieloletniego pracownika "DDTVN", który zmarł nagle. - Właśnie rozpoczął się pogrzeb naszego kolegi z pracy, pana Andrzeja Gajewskiego, który był tutaj naszym ochroniarzem - powiedziała zasmucona Krupińska. 

Zobacz wideo Paulina Krupińska o swoim pierwszym dniu w DDTVN. "Byłam beznadziejna. Wpadki to esencja tego programu"

"Dzień dobry TVN" w żałobie. Śniadaniówka żegna pracownika. "Zmarł na służbie"

Paulina Krupińska i Marcin Prokop 16 listopada mieli widzom do przekazania smutną informację. Andrzej Gajewski pracował jako ochroniarz. Jak się okazało, współpracownicy nie mieli szans go pożegnać. Na antenie podzielili się wspomnieniami z nim związanymi. Prezenterka podkreślała, że Gajewski był pogodną i skorą do pomocy osobą. Nie podała jednak przyczyny śmierci. - Witał nas zawsze serdecznym uśmiechem, zawsze pomocny, zawsze przyjacielski - dodała Paulina Krupińska, a widzowie mogli zobaczyć na ekranie czarno-białe zdjęcie współpracownika śniadaniówki. 

Zmarł na służbie, w sposób nagły. Jest nam z tego powodu bardzo przykro, straciliśmy go, nie zdążywszy się z nim pożegnać. Przytulamy do serca całą rodzinę i przyjaciół pana Andrzeja. To był naprawdę fantastyczny człowiek - powiedział więcej Marcin Prokop.

'Dzień dobry TVN' w żałobie. Śniadaniówka żegna pracownika. 'Zmarł na służbie''Dzień dobry TVN' w żałobie. Śniadaniówka żegna pracownika. 'Zmarł na służbie' 'Dzień dobry TVN' w żałobie. Śniadaniówka żegna pracownika. Fot. Screen/ Player.pl/ 'DDTVN'

Obecny w studio Łukasz Jedliński także pożegnał się ze współpracownikiem i podkreślił, jak bardzo cenił jego pracę. - Na korytarzach TVN-owskich mijaliśmy się przez kilkanaście lat. Sprawdzał nas, gdy przechodziliśmy przez bramki, wchodząc do budynku. Strzegł naszego bezpieczeństwa przez wiele, wiele lat. Inni ochroniarze, którzy go dobrze znali, mówią: równy, uczynny, pomocny gość. Łączymy się w bólu z jego bliskimi - powiedział wzruszony prezenter. Rodzinie i bliskim Andrzeja Gajewskiego składamy najszczersze kondolencje. Więcej zdjęć z czwartkowego wydania "Dzień dobry TVN znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA