Conan Kaźmierski już wkrótce zostanie lekarzem. Pochwalił się zdjęciem z sali operacyjnej

Conan Kaźmierski obrał sobie niełatwy kierunek studiów. Mimo to syn "królowej życia" całkiem nieźle sobie na nich radzi. Kolejne etapy nauki chętnie pokazuje w sieci. Właśnie dodał kadr prosto z sali operacyjnej.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Dagmara Kaźmierska otwarcie przyznaje, że syn jest jej oczkiem w głowie. Kilka lat temu Conan dał mamie kolejny powód do dumy - dostał się na studia medyczne. 22-latek chętnie chwali się na Instagramie momentami z życia przyszłego lekarza. Ostatnio podzielił się kadrami prosto z sali operacyjnej.

Zobacz wideo Jakie podejście do syna ma Dagmara Kaźmierska? "Żeby każdy miał taką mamę jak ja"

Conan Kaźmierski już wkrótce zostanie lekarzem. Pochwalił się zdjęciem z sali operacyjnej

Conan Kaźmierski zaczął niedawno czwarty rok studiów medycznych. Syn "królowej życia" często dzieli się kadrami, na których pokazuje, jak wygląda jego nauka. Ostatnio 22-latek miał okazję asystować przy zabiegu. Ten ważny dla siebie moment uwiecznił na zdjęciach, którymi pochwalił się na Instagramie.

Zabieg przezskórnej naprawy niedomykalnej zastawki dwudzielnej za pomocą systemu MitraClip - napisał pod serią zdjęć.

Fani byli pod wrażeniem ambicji Kaźmierskiego. "Cudownie! Bardzo się wzruszyłam, a jak twoja mama musi płakać z radości. Mocno trzymam kciuki za ciebie! Życzę ci wielkich sukcesów!", "Gratulacje konsekwencji w dążeniu do celu i spełnienia marzeń zawodowych. Jesteś zapewne inspiracją dla wielu", "Jesteś bardzo ambitny i bardzo zdolnym chłopakiem życzę ci wszystkiego dobrego" - pisali internauci. Komentarz pod postem zostawiła także dumna mama przyszłego lekarza. "Moje życie" - napisała krótko Dagmara Kaźmierska, okraszając wpis emotkami serduszek.

Dagmara Kaźmierska rozpływa się nad synem. "Nie wiem, skąd on ma taką głowę"

Jakiś czas temu Dagmara Kaźmierska udzieliła wywiadu serwisowi Party.pl. "Królowa życia" przyznała, że jest niesamowicie dumna z syna. Podkreśliła, że Conan jest bardzo pracowity i zdeterminowany w dążeniu do celu. - Nie wiem, skąd on ma taką głowę, ale ja nie wiem, co z tym dzieckiem. Co on je, co on pije, że on tak sobie radzi i ma na wszystko inne czas, bo to są niesamowicie ciężkie studia. (…) Ewa, jego dziewczyna mówi: "pani Dagmarko, jemu teraz lepiej idzie ode mnie, on teraz się tylko uczy, on się tak ciężko uczy, on nie ma już na nic czasu". (…) Naprawdę mu to dobrze idzie i to lubi – i to jest fajne. Tak jak to idzie teraz, to myślę, że będzie dobrym lekarzem - powiedziała w rozmowie z portalem.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.