Tak mieszka syn Dagmary Kaźmierskiej. Conan ma zupełnie inny gust niż "królowa życia"

Conan Kaźmierski jest synem bohaterki "Królowych życia". Student medycyny jak aktywny w mediach społecznościowych. Co jakiś czas pokazuje kadry ze swojego mieszkania. Ma zupełnie inny gust niż mama.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Dagmara Kaźmierska zdobyła ogromną popularność dzięki show TTV "Królowe życia". Kontrowersyjna uczestniczka wykorzystała rozpoznawalność i zrobiła również karierę w show-biznesie. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem butiku odzieżowego. Niedawno otworzyła również firmę w Egipcie i wypożycza turystom swój jacht. Nie da się jednak ukryć, że jej największą dumą jest syn Conan. Obecnie studiuje na trzecim roku kierunku lekarskiego. Podczas przerwy wakacyjnej również zaangażował się we własny biznes.

Zobacz wideo Jakie podejście do syna ma Dagmara Kaźmierska? "Żeby każdy miał taką mamę jak ja"

Tak na co dzień mieszka syn Dagmary Kaźmierskiej

Conan Kaźmierski na co dzień skupia się na nauce. Dagmara stara się wspierać syna. W rozmowie z portalem Jastrząb Post stwierdziła, że syn nie planuje udzielać się w polskim show-biznesie. Póki co, czas poświęca studiom. Królowa życia wyznała, że ma świetny kontakt z Conanem. Oboje zajmują się tym, co kochają. W pełni akceptuje to, że mają różne upodobania. Dagmara Kaźmierska nie ukrywa, że uwielbia żyć w luksusach. W wykończeniu wnętrz stawia na przepych. Jej syn ma zupełnie inne preferencje.

 

Conan jest aktywny w mediach społecznościowych. Na profilu na Instagramie zebrał ponad 200 tysięcy obserwujących. Co jakiś czas wrzuca posty, na których widać pomieszczenia w jego mieszkaniu. Okazało się, że syn Dagmary gustuje w skromnych i prostych wnętrzach. Dominują w nich jasne kolory oraz meble. Conan nie przesadza również z dodatkami. Można zauważyć, że ważniejsza dla niego jest funkcjonalność pokoju, niż jego wystrój. Więcej zdjęć mieszkania Conana Kaźmierskiego znajdziecie w galerii.

Conan Kaźmierski nie boi się przesady. Ma złote zęby

Niedawno Dagmara Kaźmierska wyznała sekret syna. Jak się okazało, Conan ma nie tylko złotą biżuterię. Jakiś czas temu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie mężczyzny z masywnym, kosztownym zegarkiem. Jedna z obserwatorek zażartowała, że brakuje mu jedynie złotych zębów. Post szybko został skomentowany przez bohaterkę "Królowych życia". Wyszło na jaw, że Conan pokusił się na złote zęby. Fani nie kryli zdziwienia. ZOBACZ TEŻ: Miszczak stawia na milionerki. Planuje nowy program. "Większość prawdziwych bizneswoman odmawia" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.