Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znalazła miłość! Dodała kadry z ukochanym

Pamiętacie Igę ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wygląda na to, że uczestniczka show odnalazła miłość poza programem.

Iga Śmiechowicz to bohaterka piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestniczka została połączona w małżeństwo z Karolem Macieszem, jednak ich związek nie przetrwał. Z biegiem czasu para została zapamiętana jako jedna z najgorzej dobranych w historii "Ślubu", która ze względu na skrajnie różne charaktery miała nikłe szanse na powodzenie. Małżeństwo zakończyło się rozwodem i oboje poszli w swoją stronę. Iga pozostaje aktywna w internecie, gdzie czasami dzieli się kadrami z życia codziennego. Ostatnio dodaje coraz więcej materiałów, które mogą wskazywać na to, że jest zakochana.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Te małżeństwa zakończyły się dramatycznie

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znalazła miłość. Dodała wymowne kadry 

Na instagramowym profilu uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawiło się zdjęcie, na którym Iga pozuje z bukietem kwiatów. "Uwielbiam" - napisała. W kolejnym materiale z kolei widzimy, że pozuje z osobą, która ma podobne trampki. "Perfect match [Idealne dopasowanie - tłum. red.]" - napisała. Czyżby coś było na rzeczy?

Iga 'Ślub od pierwszego wejrzenia'Iga 'Ślub od pierwszego wejrzenia' fot. Instagram @iga_smiechowicz89

Mąż Igi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" związał się z inną uczestniczką show

Iga Śmiechowicz i Karol Maciesz rozstali się w dość napiętej atmosferze. Krótko po zakończonej emisji show wyszło na jaw, że mężczyzna związał się z Laurą Wielich - uczestniczką tej samej edycji. Teorię na temat ich związku przedstawił Jacek Wojciechowski z pierwszej edycji show. Ocenił, że według niego Karol i Laura "znali się wcześniej i zgłosili się do eksperymentu, sądząc, że ich dobiorą i będą mieć fajne wesele".

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po emisji zmagała się z hejtem

Iga po zakończeniu emisji programu musiała mierzyć się z dużym hejtem. Większość widzów dość negatywnie oceniła jej zachowania wobec programowego męża. Uczestniczka udzieliła w 2021 roku wywiadu dla "Życia Pabianic", gdzie zdradziła, jak program wpłynął na jej życie. Od początku była nastawiona na znalezienie miłości i nie myślała o tym, jaki będzie odbiór widzów. "Zdawałam sobie sprawę, że będzie ten hejt, ale nie spodziewałam się, że to będzie aż w takiej fali. Pracowałam z ludźmi od lat, a tu nagle się okazuje, że jest na mnie hejt, jakiego nie było w tym programie do tej pory na żadnego z uczestników, trochę zaskakujące" - mówiła Iga Śmiechowicz w wywiadzie.

Więcej o: