Fani "Love Island" wściekli po wyrzuceniu ich ulubieńców. "Dajcie w końcu prawo głosu widzom"

Miłosne rozterki w "Love Island" trwają w najlepsze. W ostatnim odcinku uczestnicy zostali postawieni w Kręgu Ognia, gdzie podjęto decyzję, kto ma pożegnać się z programem. Sytuacja nie spodobała się widzom, którzy są wściekli na uczestników i produkcję.

Coraz więcej emocji wzbudzają wydarzenia z ostatniego odcinka "Love Island. Wyspa miłości". Z programem pożegnali się Marcin i Klaudia. Nie była to jednak stricte decyzja widzów, a samych uczestników. Fani zagłosowali w oficjalnej aplikacji programu i wskazali nominowanych do odpadnięcia, ale to reszta grupy musiała podjąć ostateczną decyzję, dla kogo to już koniec przygody w słonecznej Hiszpanii. Po emisji odcinka na profilu programu zaroiło się od komentarzy wściekłych widzów. Wskazano również główne powody, które mogły wpłynąć na taką, a nie inną decyzję uczestników. Więcej zdjęć z programu znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Sandra Kubicka o "Too Hot to Handle". "Polska nie jest na to gotowa"

"Love Island. Wyspa Miłości". Fani chcą mieć większą kontrolę nad głosowaniem 

Po głosowaniu widzów w aplikacji, zagrożonych było aż sześć osób. Nominację do odpadnięcia otrzymali Arek, Marcin i Armin oraz Klaudia Ś, Wiktoria i Klaudia G. Po naradzie uczestnicy zdecydowali, że to Marcin i Klaudia G. muszą opuścić willę. "Dajcie w końcu prawo głosu widzom! Przecież oni tam na wyspie nigdy nie podejmą racjonalnych decyzji. Mam nadzieję, że w następnym głosowaniu to już my zdecydujemy, kto powinien odpaść" - napisał wściekły fan programu. "Marcin wykorzystany do zrobienia show dla Karoliny, a Klaudia niesłusznie wyrzucona. Obojga mi szkoda", "Ludzie dali mało głosów Klaudii, bo to głosowanie było od razu, jak one weszły, to jak ludzie mogli ocenić cokolwiek" - pisali inni. Niektórzy sądzą, że Klaudia mogła opuścić wyspę również dlatego, że odrzuciła Alberta, a ten w odwecie zagłosował za jej odpadnięciem. A wy co myślicie o całej sytuacji?

Odpadnięcie Marcina i Klaudii nie było jedynym dramatem w nowym odcinku "Love Island" 

Cała sytuacja, która wydarzyła się w Kręgu Ognia ucichła z powodu kłótni między Weroniką a Adamem. "Po co mnie wybrałeś, skoro ze mną nie rozmawiasz?! - krzyczała dziewczyna. - Nie dyskutuj ze mną, bo ja i tak zazwyczaj mam rację - dodała, gdy partner próbował się tłumaczyć. "Jesteś niedojrzała, współczuję ci i nie chciałbym się w wieku trzydziestu lat zachowywać tak, jak ty" - usłyszała w odwecie Weronika. Zrozpaczoną koleżankę wsparła jedynie "Lori". Jak widać, sytuacja na wyspie miłości staje się coraz bardziej napięta, a kolejne wybuchy emocji z pewnością zobaczymy w następnym odcinku. ZOBACZ TEŻ: Gwiazda "Big Brothera" ostro o wizycie Figurskiego w "Love Island. "Niesmaczne"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.