Po pierwszym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" widzowie mają faworytkę. To... babcia uczestnika. "Wymiata"

"Ślub od pierwszego wejrzenia" cieszy się ogromną popularnością wśród widzów TVN-u. Właśnie rozpoczęła się nowa edycja formatu. Jak ocenili ją fani?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" od wielu lat cieszy się niemałą popularnością. Eksperyment społeczny, w którym dwie kompletnie nieznajome osoby decydują się na małżeństwo, podbił serca widzów TVN-u. Fani formatu z wielką chęcią śledzą losy bohaterów, którzy postanowili stanąć na ślubnym kobiercu z osobami wybranymi przez ekspertów. Nie da się ukryć, że tego typu decyzja wywraca życie do góry nogami. Warto jednak podkreślić, że wielu parom udało się stworzyć prawdziwy, trwały związek. Właśnie rozpoczęła się dziewiąta edycja słynnego programu. Jak widzowie ocenili pierwszy odcinek?

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Za nami pierwszy odcinek. Widzowie wyrazili swoją opinię

W premierowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" widzowie poznali Marka i Kornelię. Mężczyzna jest wdrożeniowcem medycznym. Pochodzi z Bydgoszczy. Ma 32 lata. Z kolei jego żona zajmuje się pracą w administracji. 28-latka mieszka w Poznaniu. W pierwszym odcinku nowego sezonu programu fani mogli zajrzeć do domów rodzinnych uczestników. Przyszłe małżeństwo oświadczyło najbliższym, że wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Zaskakująca informacja zdziwiła rodziny bohaterów programu. Wtedy widzowie docenili pewną osobę, która bardzo wspierała Marka.

Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyjątkowo polubili babcię Marka. Kobieta już na samym początku pokazała, że akceptuje decyzję wnuczka. Cieszyła się z tego, że Marek ma szansę na szczęście. Rozwiała także jego obawy. Uczestnik bał się, że mama nie zaakceptuje jego związku. Babcia podkreśliła, że nie pozwoli na to, aby Marek musiał się o to martwić. Fani są zachwyceni. "Babcia najlepsza, super kobieta!", "Chłopie, masz świetną babcię", "Babcia wymiata" - czytamy w komentarzach na facebookowym profilu programu.

Więcej zdjęć nowych uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znajdziecie w galerii na górze strony.

Marek i Kornelia wystąpili w pierwszym odcinku nowego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

"Ślub od pierwszego wejrzenia" można odbierać jako kontrowersyjny format. Udział w programie nie jest łatwą decyzją. Z tego względu widzowie chętnie śledzą perypetie związków, które zostały uformowane w show. W premierowym odcinku nowej edycji show Kornelia i Marek stanęli na ślubnym kobiercu. Po przekazaniu informacji rodzinom zabrali się za zakupy ubraniowe. Wkrótce nadszedł ich wielki dzień. Pierwsi uczestnicy nowego sezonu powiedzieli sobie "tak". Jesteście ciekawi, jak dalej potoczą się ich losy? ZOBACZ TEŻ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Odcinek bez ekspertów i bez ślubów. Fani: Porażka i flaki z olejem

Więcej o: