"Rolnik szuka żony". Asia Wielgosz nie miała w planach wieczoru panieńskiego. Tę niespodziankę zapamięta na długo

Joanna Wielgosz już wkrótce zostanie żoną Kamila Osypowicza. Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" nie planowała wieczoru panieńskiego. Jak się okazało, bliscy zrobili to za nią.

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz poznali się w programie "Rolnik szuka żony". Para zaręczyła się w finałowym odcinku ósmej odsłony randkowego show. Jakiś czas temu na świat przyszła ich córka, Antonina. Para od dłuższego czasu planuje swój ślub. Ceremonia zbliża się wielkimi krokami. Rodzina i przyjaciółki zdążyli jeszcze przygotować niespodziankę dla przyszłej panny młodej.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Ada i Michał szaleją na weselu

"Rolnik szuka żony". Wieczór panieński Joanny już za nami. Uczestniczka miała niespodziankę

Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowy dzień Joanny i Kamila z programu "Rolnik szuka żony". Obecnie zakochani są na ostatniej prostej. Asia Wielgosz jest aktywna w mediach społecznościowych. Regularnie publikuje posty, w których pokazuje, jak przygotowuje się do uroczystości. Jeszcze niedawno była pewna, że żaden wieczór panieński nie wchodzi w grę. Uczestniczka nie planowała imprezy. Jak się okazało, zrobiły to za nią bliskie osoby. Przyjaciółki oraz rodzina przygotowały niespodziankę.

Asia Wielgosz, 'Rolnik szuka żony'Asia Wielgosz, 'Rolnik szuka żony' fot. Instagram/@joasia.wielgosz/screenshot

Joanna Wielgosz opublikowała zdjęcia, na których nie kryła zaskoczenia. Tego dnia zaprezentowała się w białym kolorze. Wybrała jasną koronkową sukienkę. Na jej głowie pojawił się również welon. Przyjaciółki przyszłej panny młodej zadbały też o odpowiednią szarfę. Uczestniczka show "Rolnik szuka żony" otrzymała specjalny certyfikat. "My, niżej podpisane, oddajemy cię w ręce męża i gratulujemy podjęcia decyzji o zmianie tego, co było dobre... na jeszcze lepsze" - napisały bliskie osoby kobiety. Dzień nie popsuła nawet nieprzyjemna pogoda. Panie zdecydowały się na sesję w deszczu. Taki wieczór panieński Asia z pewnością zapamięta na długo. Więcej zdjęć Joanny Wielgosz znajdziecie w galerii na górze strony.

"Rolnik szuka żony". Joanna i Kamil przygotowują się do wesela od kilku miesięcy

Joanna i Kamil od jakiegoś czasu dzielą się szczegółami swojego ślubu. Przygotowania trwają od kilku miesięcy. Jakiś czas temu uczestniczka udzieliła wywiadu Telemagazynowi. Wyznała wówczas, że sala będzie udekorowana w stylu boho. Opowiedziała także o kreacji. "Suknię zaprojektował dla mnie Maciej Domański, który ma wielki talent. Już jestem w niej zakochana!" - zdradziła Asia. Podzieliła się także informacją, jaką rolę w ceremonii będzie miała jej córka Antonina. "Nasza mała księżniczka będzie moją główną druhną" - powiedziała w rozmowie. ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Joanna zmieniła fryzurę. Odważnie. "Troszkę taki pudelek ze mnie"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.