Tak mieszka Magda Gessler. Przepych i mocne kolory to dopiero początek. Sypia pod baldachimem jak królowa

Bez wątpienia Magda Gessler zasługuje na miano kolorowego ptaka. Pełna optymizmu restauratorka od lat gości w show-biznesie. Trzeba przyznać, że jej dom jest tak samo oryginalny, jak ona. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście. To istne kolorowe szaleństwo.

Wobec Magdy Gessler nie da się przejść obojętnie. Słynna restauratorka nie lubi stagnacji i uwielbia, gdy coś się dzieje dookoła. Jej upodobanie do kolorów widoczne jest m.in. w starannie wyszukanych stylizacjach. Burza blond włosów, barwne i krzykliwe ubrania oraz mnóstwo biżuterii, to jej znak rozpoznawczy. Zastanawialiście się kiedyś, jak mieszka królowa polskiej gastronomii? Minimalizmu tam nie znajdziecie.

Zobacz wideo Lara Gessler o najmie mieszkania. Wyjaśnia, dlaczego nie zdecydowała się na zakup

Tak mieszka Magda Gessler. Jej dom to istne kolorowe szaleństwo

To, co możemy zobaczyć we wnętrzach domu Magdy Gessler, nieco pokrywa się z jej stylizacjami. Restauratorka mieszka w podwarszawskich Łomiankach. Ma do swojej dyspozycji sporą posiadłość. W jej willi królują przepych, liczne barwy i wiekowe meble. W domu Magdy Gessler dzieje się naprawdę sporo. Wszystkie wnętrza są bardzo eklektyczne. Na ścianach wiszą obrazy. Pomieszczenia pełne są kolorów, a na półkach stoją rozmaite drobiazgi z każdej strony świata.

'Kuchenne rewolucje'. Magda Gessler "Kuchenne rewolucje". Gessler gorzko o właścicielu. "Apetyt zaćmił ci mózg"

Tak mieszka Magda Gessler - korytarz 

Od samego wejścia w oczy rzucają się ściany w intensywne barwy. W korytarzu Magdy Gessler króluje pomarańcz. W niektórych miejscach ściany wyłożone są ciemnym drewnem. Takie samo znajduje się na podłodze i schodach. Oprócz tego uwagę przykuwa wzorzysty dywan. Z korytarza można wejść na pierwsze piętro lub pod okazałym łukiem przejść do salonu.

Tak mieszka Magda GesslerTak mieszka Magda Gessler Instagram/@magdagessler_official

Tak mieszka Magda Gessler - kuchnia 

Kuchnia jest sercem każdego domu. U Magdy Gessler jest ona bardzo tradycyjna. Meble są białe, zdobione licznymi elementami drewna. Uwagę zwracają drobne płytki i marszczone zasłony. W jednym z kątów stanął też specjalistyczny piec do wypieków. Z pewnością restauratorka upiekła w nim niejeden bochenek chleba.

Tak mieszka Magda GesslerTak mieszka Magda Gessler Instagram/@magdagessler_official

Tak mieszka Magda Gessler - sypialnia

W sypialni Magdy Gessler możemy znaleźć iście królewskie łoże. Restauratorka sypia jak księżniczka. Nad głową ma wielkie kotary i baldachim niczym z bajki. W tym pomieszczeniu królują ciepłe kolory. Pełno tu pomarańczowych, żółtych i różowych barw. Gdzieniegdzie wkrada się również trochę czerwieni. Zaraz obok łóżka stoi wygodny i wzorzysty puf o eleganckich nogach. Takie rozwiązanie jest jednym z najmodniejszych w tym sezonie. Całość dopełnia wyszukany żółty dywan w pszczoły.

Tak mieszka Magda GesslerTak mieszka Magda Gessler Instagram/@magdagessler_official

Tak mieszka Magda Gessler - elewacja domu

Nie tylko ściany wewnątrz, ale i elewacja na zewnątrz budynku jest pomalowana na pomarańczowy kolor. Wszystko wskazuje na to, że jest to jedna z ulubionych barw restauratorki. Magda Gessler może się pochwalić sporym i zadbanym ogrodem, w którym jest pełno sezonowych roślin. Może się to wydać nieoczywistym rozwiązaniem, ale okna budynku zostały pomalowane na ciemną zieleń. Taki kontrast w stosunku do koloru elewacji wywołuje niespodziewany efekt. Możemy się poczuć prawie jak na słonecznym południu Europy.

Tak mieszka Magda GesslerTak mieszka Magda Gessler Instagram/@magdagessler_official

Więcej o: