Anna Małysa debiutowała w "Milionerach". Poległa na pytaniu z historii. Poszło o polskiego króla

Anna Małysa jest głównie znana z programu "Ameryka Express", a także "Farmy" Polsatu. Kilka lat temu zagościła również w kultowych "Milionerach". Zobacz, jak poradziła sobie z pytaniami.

Trzecia odsłona programu "Ameryka Express" była bardzo popularna wśród widzów TVN. W show wzięli udział wyjątkowi uczestnicy. Jednym z nich był aktor, Maciej Musiałowski. W przygodzie towarzyszyła mu bliska przyjaciółka, Anna Małysa. Dała się poznać jako stanowcza i pewna siebie uczestniczka. Końcowo, duet zajął trzecie miejsce. Jak się okazało, Małysa miała za sobą debiut telewizyjny kilka lat wcześniej. Zagościła w "Milionerach".

Zobacz wideo Syn Grażyny Wolszczak miał jej dość w "Ameryka Express". A ona? "Nudzi mnie wypoczywanie nad basenem"

Anna Małysa z w "Milionerach". Jak sobie poradziła?

Anna Małysa pojawiła się w programie "Milionerzy" na początku kwietnia 2018 roku. Początkowo nie miała sobie równych. Z pierwszymi pytaniami poradziła sobie bez większych problemów. Wykorzystała koło ratunkowe dopiero wtedy, gdy walczyła o dziesięć tysięcy złotych. Pytanie brzmiało: "Zwolennicy teorii, że światem rządzą reptilianie widzą w przywódcach cechy:". Wśród możliwych odpowiedzi pojawiły się: 

  • A. ryb
  • B. ptaków
  • C. gadów
  • D. owadów

W tym przypadku gwiazda "Ameryki Express" mogła liczyć na pomoc publiczności. Anna Małysa kontynuowała grę. Kolejne trudności napotkała przy pytaniu za kwotę 40 tysięcy złotych. Musiała wskazać, który Mieszko był polskim królem. Zostały dla niej przygotowane cztery opcje:

  • A. Mieszko I
  • B. Mieszko II Lambert
  • C. Mieszko II Otyły
  • D. Mieszko I Plątonogi

Tym razem uczestniczka postanowiła zaryzykować. Choć nie była pewna, wskazała odpowiedź "C. Mieszko II Otyły". Jak się okazało, prawidłową opcją była "B. Mieszko II Lambert". W ten sposób Anna Małysa straciła szansę na dalszą grę. Ponadto program opuściła jedynie z gwarantowaną sumą 40 tysięcy złotych. Bohaterka odcinka została wyśmiana przez internautów. Użytkownicy Twittera zarzucili jej nieznajomość podstawowych faktów z historii.

Gdzie jeszcze wystąpiła Anna Małysa?

Anna Małysa pojawiła się również w drugim sezonie reality show "Farma". W programie musiała zmierzyć się po raz pierwszy z życiem na wsi. Funkcjonowanie bez bieżącej wody i z ograniczoną ilością jedzenia przez dwa miesiące było nie lada wyzwaniem. Małysa już na początku wywołała duże kontrowersje swoim zachowaniem. Wszystko za sprawą tego, że planowała zemstę na koleżance z programu. Uczestniczka została wyeliminowana na tydzień przed finałem. Małysa jakiś czas temu poinformowała na profilu na Instagramie, że spróbowała również swoich sił w "Top Model". Niestety, nie udało jej się przejść castingu. ZOBACZ TEŻ: Blanka już po próbie generalnej na Eurowizji. Jak wypada na tle konkurencji? Aleksander Sikora ocenia jej szanse [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.