"Ameryka Express". Ojciec Małysy broni córkę. Oberwał Karolak i Chajzer. "Ich nazwiska specjalnie piszę małymi literami"

Ojciec Anny Małysy wyznał, że nie podoba mu się, jak internauci komentują postać jego córki. Stanął w jej obronie. Przy okazji dostało się Karolakowi i Chajzerowi.
Zobacz wideo

Jeszcze trwający sezon "Ameryki Express" jest bardzo burzliwy i mocno krytykowany. Przypomnijmy, że produkcja zadbała o to, żebyśmy w programie zobaczyli molestowanie seksualne, o którym rozpisały się niemal wszystkie media, a także przemoc. 

Zobacz:  Kolejny skandal "Ameryka Express". Tym razem przemoc. "Bicie po twarzy... bardzo słabe"

"Ameryka Express". Ojciec Małysy komentuje program

Odnośnie programu zabrał też głos ojciec Anny Małysy, która towarzyszy Maciejowi Musiałowskiemu i z którym znalazła się w finale. Do finałowego odcinka nie dostali się faworyci widzów - Tomasz Karolak i Jakub Urbański - więc na tych, którym udało się dojść tak daleko, spadła krytyka. Ojciec Małysy najwyraźniej jest bardzo zdenerwowany komentarzami, jakie wypisują internauci na temat jego córki. Jest przekonany, że to przez słowa Tomasza Karolaka i Filipa Chajzera Małysa jest stawiana w złym świetle.

Być może ojcu Małysy chodzi o jeden z ostatnich odcinków, w którym konkurencją było podpływanie łodzią pod symbole potrzebne do wykonania zadania. Małysa nie ukrywała, że bardzo zależy jej na wygranej, nawet nieco chciała oszukać w tej konkurencji. Karolak wówczas wyznał przed kamerami, że on na początku kariery musiał się starać, a nie jak dziś młodzi ludzie, którzy chcą przyjść już "na gotowe". Nam się jednak nie wydaje, że celował właśnie w Annę i nie sądzimy, że zrobił to z przekąsem. Pamiętacie tę sytuację? Wydaje Wam się, że o to chodzi?

Jej ojciec nie przebierał zatem w słowach. Wytknął Chajzerowi, że rozgłos zyskał tylko dzięki znanemu ojcu.

Mówimy i mówiliśmy, ale piszemy, ponieważ część głupoli komentuje i przedstawia naszą Anię w niekorzystnych barwach spowodowanych tymi głupimi słowami chajzera i karolaka. Specjalnie piszę małymi literami ich nazwiska. Musicie sobie uzmysłowić po 1. to jest rywalizacja, a po 2. zobacz na konto, ile masz za odcinek, a ile ma moja Córeczka. Po 3. wy macie ugruntowaną pozycję i konkretną kasę na koncie - zaczął.
Córka jest na początku drogi życiowej bez bogatego tatusia (chajzer) - specjalnie piszę małymi literami. Tatuś wkręcił cię i ciesz się z tego, ale, na Boga, odwal się od mojej Córki. Żeby wysłać moje dzieci na kursy językowe brałem kredyty, a wy po prostu przelewaliście ze swojego konta kasę. I przeproś, pajacu, za te głupie odzywki - dodał.

'Ameryka Express'. Ojciec Anny Małysy komentuje program'Ameryka Express'. Ojciec Anny Małysy komentuje program screen/Facebook/amerykaexpresstvn

Czy ojciec Małysy doczeka się odpowiedzi i przeprosin?

MT

Więcej o:
Komentarze (41)
"Ameryka Express". Ojciec Małysy broni córkę. Oberwał Karolak i Chajzer. "Ich nazwiska specjalnie piszę małymi literami"
Zaloguj się
 • Gość: koko

  Oceniono 46 razy 32

  Małysa sama sobie nagrabiła głupio komentując i nazywając filip jakoś niefajnei więc kto meiczem wojuje od meicza ginie i tatuś ani nic z tym nei zrobi. Nich najpierw swoją córeczke upomni

 • Gość: M

  Oceniono 43 razy 29

  Chyba tatuś niewiele pomoże. Wszyscy widzieliśmy jak ona chce wygrać. Nie kryje się z tym. A to wygląda okropnie i smutno się na to patrzy. Trochę dystansu powinna złapać. To tylko wyścig i do tego w programie tv. Trzeba się liczyć z negatywnymi komentarzami. Mnie osobiście jej chęć wygranej od niej odpycha.

 • misku123

  Oceniono 29 razy 27

  on tam jechał dalej nieźle. Napisał ze program to manipulacja i powysyła ludziom na priv wszystkie fakty :)mam screeny :) ciekawe, jaką kare beknei córka za nierozważne zachowanie tatusia

 • Gość: jhg

  Oceniono 40 razy 26

  tatuś prymityw i wszystko jasne

 • uzdek98

  Oceniono 18 razy 18

  jeszcze w tym badziewiu brakowało taty psychopaty...

 • Gość: Natalia

  Oceniono 24 razy 18

  To już widać po kim córeczka ma taki charakterek. Dziewczyna chciała zaistnieć w tv, a wyszła na wredną mendę z przerostem ambicji

 • Gość: jot

  Oceniono 17 razy 15

  Tatusiowi brak kultury, od innych wymaga szacunku dla swojej córuni, sam nie ma dla nikogo szacunku. Ładny przykład dla młodzieży. I czyja to wina? Młodzieży, czy ich rodziców? Wszystko jasne!!!

 • Gość: MG

  Oceniono 15 razy 15

  A tatus chcialby , zeby jego corcia dostawala stwake Karolaka !!!!!!
  Tatus ? czy z toba ( specjalnie z malej litery ) cos nie tak .
  Do smierci dziekowac Musialowi , ze zabral ja ze soba a nie szczuc tu !!!!

 • Gość: gość111

  Oceniono 31 razy 15

  Anka jest żenująca. Dziewczyna chciał się wybić przez Musiała a wyszło jej to kiepsko .Jest po prostu płytka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX