"Ameryka Express". Ojciec Małysy broni córkę. Oberwał Karolak i Chajzer. "Ich nazwiska specjalnie piszę małymi literami"

Ojciec Anny Małysy wyznał, że nie podoba mu się, jak internauci komentują postać jego córki. Stanął w jej obronie. Przy okazji dostało się Karolakowi i Chajzerowi.
Zobacz wideo

Jeszcze trwający sezon "Ameryki Express" jest bardzo burzliwy i mocno krytykowany. Przypomnijmy, że produkcja zadbała o to, żebyśmy w programie zobaczyli molestowanie seksualne, o którym rozpisały się niemal wszystkie media, a także przemoc. 

Zobacz:  Kolejny skandal "Ameryka Express". Tym razem przemoc. "Bicie po twarzy... bardzo słabe"

"Ameryka Express". Ojciec Małysy komentuje program

Odnośnie programu zabrał też głos ojciec Anny Małysy, która towarzyszy Maciejowi Musiałowskiemu i z którym znalazła się w finale. Do finałowego odcinka nie dostali się faworyci widzów - Tomasz Karolak i Jakub Urbański - więc na tych, którym udało się dojść tak daleko, spadła krytyka. Ojciec Małysy najwyraźniej jest bardzo zdenerwowany komentarzami, jakie wypisują internauci na temat jego córki. Jest przekonany, że to przez słowa Tomasza Karolaka i Filipa Chajzera Małysa jest stawiana w złym świetle.

Być może ojcu Małysy chodzi o jeden z ostatnich odcinków, w którym konkurencją było podpływanie łodzią pod symbole potrzebne do wykonania zadania. Małysa nie ukrywała, że bardzo zależy jej na wygranej, nawet nieco chciała oszukać w tej konkurencji. Karolak wówczas wyznał przed kamerami, że on na początku kariery musiał się starać, a nie jak dziś młodzi ludzie, którzy chcą przyjść już "na gotowe". Nam się jednak nie wydaje, że celował właśnie w Annę i nie sądzimy, że zrobił to z przekąsem. Pamiętacie tę sytuację? Wydaje Wam się, że o to chodzi?

Jej ojciec nie przebierał zatem w słowach. Wytknął Chajzerowi, że rozgłos zyskał tylko dzięki znanemu ojcu.

Mówimy i mówiliśmy, ale piszemy, ponieważ część głupoli komentuje i przedstawia naszą Anię w niekorzystnych barwach spowodowanych tymi głupimi słowami chajzera i karolaka. Specjalnie piszę małymi literami ich nazwiska. Musicie sobie uzmysłowić po 1. to jest rywalizacja, a po 2. zobacz na konto, ile masz za odcinek, a ile ma moja Córeczka. Po 3. wy macie ugruntowaną pozycję i konkretną kasę na koncie - zaczął.
Córka jest na początku drogi życiowej bez bogatego tatusia (chajzer) - specjalnie piszę małymi literami. Tatuś wkręcił cię i ciesz się z tego, ale, na Boga, odwal się od mojej Córki. Żeby wysłać moje dzieci na kursy językowe brałem kredyty, a wy po prostu przelewaliście ze swojego konta kasę. I przeproś, pajacu, za te głupie odzywki - dodał.

'Ameryka Express'. Ojciec Anny Małysy komentuje program'Ameryka Express'. Ojciec Anny Małysy komentuje program screen/Facebook/amerykaexpresstvn

Czy ojciec Małysy doczeka się odpowiedzi i przeprosin?

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.