Dawid Domański krytykuje Chajzera. "Osobowość Filipa była męcząca"

"Ameryka Express". Po ostatnich odcinkach widać, że Ola i Dawid Domańscy nie przepadają za Filipem i Zygmuntem Chajzerami. Dawid skomentował ich relację na Instragramie.

Ola i Dawid Domańscy to jedna z najbardziej kontrowersyjnych par w programie "Ameryka Express". Widzowie uwielbiają brata aktorki, jednak nie do końca przepadają za nią samą.

"Ameryka Express". Konflikt pomiędzy Chajzerami a Domańskimi

W kolejnym odcinku pary zostaną rozbite i przemieszane. Po zwiastunie możemy wnioskować, że na Olę Domańską trafi Zygmunt Chajzer. Aktorka wydawała się nie być zadowolona z tego faktu. Nic dziwnego, że widzowie wywnioskowali, że pary te nie pałają do siebie przesadną sympatią. Konflikt pomiędzy Domańskimi a Chajzerami można było zobaczyć już we wcześniejszych odcinkach programu. A Dawid wydaje się to potwierdzać. W komentarzach pod jednym z jego ostatnich zdjęć na Instagramie jedna z internautek zapytała wprost:

Czemu nie lubicie Chajzerów ? Coś widziałam jakąś wypowiedz - czytamy.
 

Dawid nie pozostawił tego pytania bez odpowiedzi.

Nie przypominam sobie, żebym gdzieś wypowiadał się na ich temat. Ale już Ci mówię. Ja nic do Chajzerów nic nie mam, po prostu nie zaprzyjaźniliśmy się, no i jak dla mnie osobowości Filipa na dłuższą metę była męcząca - napisał Domański.

Komentarz Dawida DomańskiegoKomentarz Dawida Domańskiego Screen / Instagram / Dawid Domański

Warto wspomnieć, że konflikt z Chajzerami mają także Anna Małysa i Maciej Musiałowski. Pamiętacie tę aferę?

MM