Kolejny skandal "Ameryka Express". Tym razem przemoc. "Bicie po twarzy... bardzo słabe"

"Ameryka Express". Jedno z zadań w środowym odcinku programu wzburzyło widzów. W quizie rolę jurorki pełniła miejscowa kobieta, która za dobre odpowiedzi nagradzała głaskaniem, ale za złe... karała "plaskaczem".

Za nami kolejny odcinek programu "Ameryka Express". Para immunitetowa, czyli Fit Loversi, wyruszyła na wycieczkę do Machu Picchu. Reszta dzielnie walczyła o finał. Ostatecznie znaleźli się w nim Maciej Musiałowski i Anna Małysa oraz Ola i Dawid Domańscy . Z programem zatem pożegnali się Tomasz Karolak i Jakub Urbański.

Zobacz wideo

"Ameryka Express". Przemoc

Zanim jednak wszystko stało się jasne, na uczestników jak zwykle czekały oczywiście przeróżne zadania. Myśleliśmy, że po "misji" z całowaniem już nas nic nie zaskoczy.

ZOBACZ TEŻ:  Kontrowersyjny odcinek "Ameryki Express" zniknął już z sieci. A produkcja przeprasza za "niestosowną konkurencję"

A jednak! W minionym odcinku promowana była... przemoc. 

W specjalnie przygotowanym quizie pary musiały wykorzystać zdobyte do tej pory informacje o Peru. Gdy uczestnicy odpowiadali poprawnie, Peruwianka miała ich pogłaskać. Natomiast gdy ich odpowiedź była błędna, Peruwianka miała ukarać uderzeniem w twarz. 

Pech chciał, że na jedno z zadanych pytań Karolak i jego towarzysz, Urbański, odpowiedzieli niepoprawnie. Wtem Peruwianka przystąpiła do powierzonych jej przez produkcję programu obowiązków.

Urbański oberwał tak, że aż mu okulary spadły.

To było bardzo bolesne - komentował Jakub Urbański. 

Widzom nie spodobał się taki sposób "karania". 

No nie było to fajne dostać tak w twarz . Ta pani ma szczęście, że nie trafiła na innych ludzi, bo mogłaby się zdziwić, pomimo ze to program telewizyjny - czytamy w komentarzach.
Bicie po twarzy - bardzo słabe. Schodzicie na psy.
Strzelanie w pysk? Co to w ogóle za pomysł?
Zbędne rękoczyny. 

Z powyższymi komentarzami nie sposób się nie zgodzić. A wy, co myślicie o tej konkurencji?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o: