Kontrowersyjny odcinek "Ameryki Express" zniknął już z sieci. A produkcja przeprasza za "niestosowną konkurencję"

Produkcja programu "Ameryka Express" wydała oświadczenie w sprawie ostatniego odcinka show, po którym kilku uczestników zostało oskarżonych o molestowanie przypadkowych kobiet.

Ostatni odcinek programu "Ameryka Express" wywołał w sieci ogromną burzę. Przypomnijmy, że każdy z uczestników otrzymał do wykonania misję, która polegała na pocałowaniu trzech przypadkowo spotkanych osób płci przeciwnej. Tuż po emisji odcinka w sieci aż zawrzało, gdyż zachowanie wielu gwiazd nie spodobało się widzom, o czym pisaliśmy TUTAJ. Produkcja show została oskarżona o zachęcanie uczestników do molestowania. Głos w sprawie zabrała nawet sama prowadząca program "Ameryka Express", Agnieszka Woźniak-Starak. Gwiazda w swoim wpisie wyznała, że jest jej po prostu wstyd za sceny wyemitowane na antenie stacji TVN oraz co więcej, poważnie rozważa swoje odejście z show. Teraz swoje stanowisko w sprawie kontrowersyjnego odcinka zajęła sama produkcja "Ameryki Express". 

Produkcja przeprasza widzów

Na oficjalnym Facebooku "Ameryki Express" pojawiło się krótkie oświadczenie, w którym produkcja show przyznała, iż konkurencja, dotycząca całowania obcych osób, rzeczywiście mogła zostać przez telewidzów źle odebrana. Pojawiły się również przeprosiny. 

Warto dodać, że 10. odcinek "Ameryki Express" zniknął już z sieci. Czy to oznacza, że produkcja w końcu wzięła sobie do serca komentarze widzów? Z pewnością możemy jedynie stwierdzić, że zbyt późno zdecydowała się na "przeprosiny" w tak poważnej kwestii, jaką jest molestowanie na wizji...

DH

Więcej o:
Komentarze (58)
Kontrowersyjny odcinek "Ameryki Express" zniknął już z sieci. A produkcja przeprasza za "niestosowną konkurencję"
Zaloguj się
 • arrrgh

  Oceniono 19 razy 17

  Próbowanie usunięcia czegoś z sieci, to jakby usiłować wyjąć siki z basenu. Może nie ma odcinka na oficjalnej stronie, ale internet nie zapomina.

 • Gość: kk

  Oceniono 20 razy 12

  NIE, drodzy autorzy programu, NIE "przez niektóre osoby mogła zostać odebrana jako niestosowna", tylko BYŁA NIESTOSOWNA!
  To powinny być przeprosiny za własną głupotę i bezmyślność, a tu nie ma żadnego bicia się w piersi, tylko wam "przykro", że ktoś mógł poczuć się urażony. Ani wam nie jest przykro, ani nie poczuwacie się do winy, a powinniście, bo to Himalaje głupoty. Nie tylko obie strony całujące się w usta narażacie na przenoszenie się chorób, jak mononukleoza, opryszczka, żółtaczka, i wiele innych, ale uderzacie w osobiste i intymne strefy ludzi, do tego w innej kulturze. To nie tylko molestowanie, to również wykorzystywanie prostych, ubogich ludzi z pozycji siły cywilizacyjnej i to w wyjątkowo ohydny sposób, bo również naigrywania się i kpin.
  Stacja zwala winę na tych, co "mogli poczuć się urażeni", Szulim na stację, a czytelnicy na Chajzera. Winni są wszyscy! Przede wszystkim stacja, bo od profesjonalistów, a zakładam, że ma chociaż jednego, oczekuje się takiegoż podejścia, ale również prowadząca i uczestnicy, którzy jak bezmyślne i bezwolne barany dla kasy, bezrefleksyjnie zrobią wszystko, co im każą. Po fali krytyki Szulim przyznaje, że to zadanie budziło jej wątpliwości, co jednak nie przeszkodziło jej w nakazaniu jego realizacji, nie podjęła też żadnych kroków, żeby je zmienić. Odcinki nie są emitowane na żywo, tylko kilka miesięcy po ich nakręceniu, ale NIKT nie widział w tym zadaniu nic niestosownego. Póki nie zalała ich fala krytyki, wszyscy byli zadowoleni. Więc niech nie liczą, że teraz ktokolwiek uwierzy w te przeprosiny, bo to zwykła gra pod publiczkę i kolejny dowód na to, że dla klików i oglądalności, co przekłada się na kasę z reklam dla stacji, a dla reszty na kasę i medialny byt znanych z tego, że są znani, nie ma granic, których nie można przekroczyć, nawet jak to oznacza poniżanie ludzi, u których jest się gościem.
  Fuj!

 • Gość: powtórka

  Oceniono 11 razy 11

  Najpierw promujecie pajaca, robicie z niego bohatera bo swego czasu coś tam chlapnął na PiS, a teraz po nim jedziecie ponieważ jego pajacowanie sięgnęło zenitu. Bądźcie konsekwentni!
  Przecież to nie wpadka, on zawsze mentalnie był na poziomie tzw gimbazy mimo 33 wiosen na karku.

 • Gość: Nexus Polaris

  Oceniono 17 razy 11

  Ale lincz na dziennikarce się odbył i jakoś za to nie przepraszają.

 • Gość: adriana

  Oceniono 10 razy 10

  całować się z Chajzerem, fuj! albo z Karolakiem, na samą myśl chce mi się rzygać..biedne kobiety

 • Gość: sdcfvqwsed

  Oceniono 13 razy 7

  Pajac Chajzer polskim Weisteinem. Lol. Jaki kraj, takie #metoo

 • Gość: Me

  Oceniono 14 razy 6

  A co to się stało że już nie napisaliście tego artykułu w kontkście Chajzera? Teraz nagle jest: “zachowanie wielu gwiazd...” a pierdylion wcześniejszych artykułów dotyczył tylko Chajzera. Jakiegoś olśnienia nagle dostaliście że próbujecie pisać obiektywnie. No cóż lepiej późno niż wcale.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX