Uczestniczka "Ameryka Express" ostro o zachowaniu Filipa Chajzera: Polski Janosik pozwala na lincz. Dalej jest jeszcze mocniej

Anna Małysa z "Ameryka Express" wyraziła swoje zdanie na temat zadania wymagającego całowania obcych ludzi. Skomentowała też zachowanie Filipa Chajzera, który nie przyjął słów krytyki i zamieścił na swoim Instagramie i Facebooku zdjęcie dziennikarki, która zwróciła mu uwagę, że jego zachowanie było karygodne.

Sprawa związana z kontrowersyjnym zadaniem w "Ameryka Express", w którym uczestnicy mieli całować Peruwiańczyków w usta, nie cichnie. Wczoraj głos w tej sprawie zabrała prowadząca program - Agnieszka Woźniak-Starak, która przeprosiła za to, co wydarzyło się w show

Teraz do sprawy odniosła się jedna z uczestniczek programu, Anna Małysa, która razem z Maciejem Musiałowskim również wykonała zlecone przez produkcję zadanie. Małysa i Musiałowski jednak w w przeciwieństwie do Filipa Chajzera, czy Tomasza Karolaka, którzy rozdawali pocałunki znienacka, pytali Peruwiańczyków o zgodę na pocałunek i całowali ich w policzki.

Anna Małysa o zadaniu z całowaniem w "Ameryka Express"

Małysa przyznała, że najważniejszy w tym momencie był zdrowy rozsądek. Do zadania można było podejść inaczej, albo się na nie zgodzić, biorąc pod uwagę ewentualną karę.  

Według mnie, to zadanie nie powinno mieć miejsca. Zabawa zabawą, ale to nie jest ani śmieszne, ani... no właśnie, co to miało być? A że niektórzy ślepo wykonują wszystkie zadania, bez refleksji, to inna sprawa. Ja nie jestem aktorką, dla mnie to nie jest normalnym całować się z obcą osobą. Produkcji chyba się pomyliło i myśleli, że wszyscy jesteśmy aktorami. Bo nie widzę innego wytłumaczenia - powiedziała w rozmowie z WP. 

Koleżanka Macieja Musiałowskiego odniosła się też do zachowania Filipa Chajzera, który zamieścił w sieci zdjęcie dziennikarki Wirtualnej Polski. Ta bowiem opisała jego chamskie zachowanie z 10. odcinka "Ameryki Express". Tym samym Chajzer skazał pracownicę WP na obrzydliwe komentarze swoich fanów

Właśnie widać, jak osoba promowana jako polski Janosik, dobry i miły, pozwala na publiczny lincz drugiej osoby. Nie rozumiem, jak osoba, która sama doświadczyła tyle hejtu, z ofiary staje się oprawcą - wyznała Małysa, która dodała również, że takie zachowanie to cios poniżej pasa. 

Filip Chajzer nadal nie rozumie, czym jest molestowanie seksualne

Natomiast sam Filip Chajzer dalej nie widzi w swoim zachowaniu niczego złego. Nie dostrzega, że chociażby w przeciwieństwie do swojego ojca, nie pytał kobiet czy może je pocałować, tylko robił to z zaskoczenia. 

To nieważne. Jak Pani całuje Pana z zaskoczenia, to nie jest to molestowanie. Tylko jak Pan Panią. Nawet nie Pan. Jak Chajzer Panią. Tyle się dowiedziałem w tej sprawie... Nie do końca rozumiem, ale czy ja muszę wszystko rozumieć - napisał w jednym z komentarzy pod swoim postem na Facebooku. 

Komentarz Filipa ChajzeraKomentarz Filipa Chajzera Fot. Filip Chazjer/Facebook

Panie Chajzer, to my Panu wytłumaczymy - nie można całować ani dotykać nikogo, kto nie wyraził na to zgody. Płeć, kolor skóry, orientacja seksualna, poglądy, czy wyznawana religia nie mają tu nic do rzeczy. 

I owszem, na wszystkim nie musi się Pan znać i nie wszystko trzeba rozumieć. Niemniej z problematyką molestowania seksualnego, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, trzeba być zaznajomionym. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (67)
Uczestniczka "Ameryka Express" ostro o zachowaniu Chajzera: Polski Janosik pozwala na lincz
Zaloguj się
 • Gość: fakju

  Oceniono 55 razy 45

  Dużo gorsze było to jak to później to skomentował , tłumaczył się.. przypomnę tekst o bezzębnych staruszkach ... upodlenie drugiego człowieka ,przez wredne telewizyjne chamidło.

 • Gość: bb

  Oceniono 57 razy 39

  Samozaoranie Chajzera i kolejna akcja pokazująca jego głupotę. Wcześniejsza sytuacja z przygarnięciem psów ze schroniska także poniżej jakiegokolwiek poziomu...

 • Gość: ad

  Oceniono 42 razy 30

  Biedny Filipek. Wychodzi na to, że to on jest ofiarą. Szkoda, że nie trafił na jakąś kobietę z USA lub Europy. Miałby zarzuty karne i musiałby dużo kasy, którą dostał za ten durny program, oddać w formie odszkodowania.

 • kaishaku

  Oceniono 41 razy 25

  A gdyby Chajzerowi kazali całować tylko czarnoskórych mężczyzn... też by tak ochoczo z pyskiem do nich startował ?

 • felicjan.dulski

  Oceniono 31 razy 19

  Od dawna pisałem, że to pozer i prostak nadmiernie dotknięty syndromem PnS*.
  Pamiętacie jak bronił "dziecka" (14 letnia pannica) smarującego kreda chodnik przed drzwiami starszych ludzi?
  Poprosili ja by przestała, bo sprawiało im to kłopot: brudzili niepotrzebnie obuwie.
  To co zrobił ten pajac?
  Zorganizował ludzi spoza osiedla, gdzie zaistniał konflikt i doprowadził do złośliwego wysmarowania całego chodnika.
  Wszyscy byli jego akcja zachwyceni.
  Ja jakoś nie j nie czuję wyrzutów sumienia.
  * Parcie na Szkło

 • Gość: Emi

  Oceniono 18 razy 12

  Obaj panowie Chajzar nie grzeszy w programie kulturą... Jeden z do skoku całuję a drugi gburowato lekceważy lub strofuje młodszą koleżankę zamiast ją wspierać jak powinni robić parterzy..
  Tak to bywa jak się przyjmuje że jest się pepkiem świata!!! 👎

 • Gość: Emu

  Oceniono 20 razy 10

  Niektórzy uważają że jak są w miarę znani to są bezkarni ,dlatego ludzie powinni się cieszyć że wgl ich dotykają lub przebywają w ich obecności. Filip gdybyś moją żonę z nienacka dotknął bez jej zgody to skonczylbys z przeszczepem twarzy. Co to wgl ma być za prostackie zachowanie? Ty oczywiście nie miałbyś nic przeciwko temu zeby ktoś całował twoja partnerkę? Swoją drogą ostatnio widać w telewizji że wytwórcy mają coraz większe panoszenie się wśród postronnych ludzi. Zero smaku. Coraz więcej chamstwa i robienia z prostaków i debili celebrytów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX