"Ameryka Express". Widzowie oburzeni po odpadnięciu Chajzerów. Atakują produkcję. "To złamanie regulaminu!"

"Ameryka Express". W ostatnim odcinku odpadli Zygmunt i Filip Chajzer. Zdaniem widzów - niesłusznie. Na oficjalnym profilu programu zawrzało.

W ostatnim odcinku programu "Ameryka Express" uczestnicy mieli za zadanie pocałować w usta po trzy przypadkowe osoby. Nie wszyscy jednak wykonali je poprawnie. Fit Loversi całowali przez kartkę, a Maciek Musiałowski - w policzek. Pomimo tego, że Zygmunt i Filip Chajzer spełnili warunki zadania, to właśnie oni odpadli.

Zobacz: "Ameryka Express". Uczestnicy, by wykonać zadanie musieli pocałować Peruwiańczyków. Widzowie oburzeni zachowaniem dwóch par

"Ameryka Express". Zygmunt i Filip Chajzer odpadają z programu

Kiedy Zygmunt i Filip Chajzer odpadli, w internecie zawrzało. Widzowie uważają, że było to niesprawiedliwe. Swoje niezadowolenie wyrazili na oficjalnym profilu programu na Facebooku. Zarzucili produkcji, że powinni zdyskwalifikować pary, które zmieniły zasady, a nie pozwolić na to, żeby odpadli Chajzerowie.

Odpadli najlepsi. Wskazówka dla twórców: w kolejnej edycji pilnujcie, czy uczestnicy wykonują prawidłowo zadania. Dwie pary nie przestrzegały zasad.
Jakbyście wywalili tych, co złamali regulamin, to teraz byście nie musieli płakać za Chajzerami, Ameryko Express.
Skoro są reguły i zasady oraz regulamin, to chyba wszyscy uczestnicy powinni się tego trzymać, tak? 2 pary wykonały zadanie źle. Zadaniem było pocałować w usta, a nie w policzek, czy też przez kartkę. Jak dla mnie to złamanie regulaminu! - piszą.

Zobacz też: Typowy Janusz za granicą, czyli rzecz o Filipie Chajzerze w "Ameryka Express"

Nie ukrywają też, że dla wielu to właśnie oni byli faworytami. Teraz mają nadzieję, że wygra Tomasz Karolak i jego kolega. A wy co o tym myślicie? Uważacie, że niesłusznie odpadli?

Ameryka Express odcinek 10. Co się wydarzyło?

Zadanie z całowaniem przypadkowych osób w usta było jak zwykle tylko jednym z kilku. W 10. odcinku pierwsza misja była wyjątkowo prosta - wystarczyło dotrzeć do punktu docelowego, którym był niewielki sklepik. Pierwsza para, której się to udało (Maciek Musiałowski i Anna Małysa), w nagrodę spędziła noc w luksusowym hotelu w Limie. Walka o amulet rozegrała się na owocowym targu. Maciej Musiałowski i Anna Matysa oraz duet Fit Lovers budowali tam jak najwyższą wieżę ze skrzynek. Zwyciężyli tu Fit Lovers.

Ostatnią misją było całowanie trzech przypadkowych osób w usta - i to właśnie wyniki tej misji miały przesądzić o wyeliminowaniu jednej z par. Z 10. odcinka "Ameryka Express" odpadł Zygmunt i Filip Chajzer.

AW

Więcej o:
Komentarze (14)
"Ameryka Express". Odpadają Zygmunt i Filip Chajzer. Widzowie oburzeni
Zaloguj się
 • yegua-ha

  Oceniono 17 razy 15

  Zimno mi się robi na myśl, że któregoś dnia przyjedzie do nas grupa rozbrykanych celebrytów, np z Turcji, Białorusi, Niemiec, czy jakiegokolwiek innego kraju i będzie nas radośnie, w biały dzień molestowac tymi durnymi zadaniami.

 • Gość: True

  Oceniono 14 razy 12

  Na Musiałowskiego i jego przemądrzałą koleżaneczke nie mogę patrzeć. Idą po trupach do celu w każdym odcinku. W ostatnim moim zdaniem dwa razy złamali regulamin- pierwszy jak wszyscy sprzedawali kiełbase przy stoiskach,a oni sie wycwanili i poszli sprzedać do drogiego jotelu a drugi raz właśnie z pocałunkami. Nie wspomnę o tym,że w przed ostatnim odcinku tylko oni mieli niezadowolone miny na wieść, że Karolaki nie odpadają. Przykre

 • Gość: Lusi

  Oceniono 23 razy 11

  TVN DZIADZIEJE CORAZ BARDZIEJ.CHAJZEROWIE BYLI NAJLEPIEJ WKONANYM CALOWANIEM A ODPADLI.SZKODA BO OSZUŚCI ZOSTALI ŻENADA I OSZUSTWO.

 • Gość: Oburzona

  Oceniono 22 razy 10

  Osobiście to liczyłam że odpadną Fit Loversi nie trawię ich😣

 • Gość: prezes

  Oceniono 11 razy 9

  No, wszystko wedlug scenariusza. Kontrakt na okreslona ilosc odcinkow i wypad.

 • Gość: Ameryka express

  Oceniono 7 razy 7

  Czego płaczecie. Ten program był nagrywany pół roku temu. Nic tu po marudzeniu...

 • Gość: Gościem jestem

  Oceniono 18 razy 6

  Kogo to obchodzi. Patologiczna produkcja, jak wszystkie zreszta wypuszczone przez TVN. Nie oglądam w TV ale reklama i pr tego gniota jest tak nachalny ( billboardy, sponsorowane) artykuły etc.nie da się tego przeoczyć.
  Wartościowe programy można jeszce obejrzeć na discovery, animal planet- jakaś ostoja normalności. Obejrzycie kiedyś cykl „Człowiek” na Planete, takie programy powinny być promowane, a nie jakieś celebryty, ich znajomi i denne dialogi.

 • Gość: telejełop

  Oceniono 14 razy 4

  I ja żem jest oburzony że Chajzlerowie odpadli.

 • pislamabad

  Oceniono 9 razy 3

  Karolak lejący pod murem i odganiający miejscowych policjantów Fuck Offami rozwalił mnie i rozbawił :)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX