"Ameryka Express". Uczestnicy, by wykonać zadanie musieli pocałować Peruwiańczyków. Widzowie oburzeni zachowaniem dwóch par

"Ameryka Express". Z programem pożegnali się Zygmunt i Filip Chajzerowie. Zdaniem widzów werdykt ten był niesprawiedliwy, ponieważ FitLoversi oraz Maciej Musiałowski i Anna Małysa nie wykonali wcześniej poleconego im zadania.

"Ameryka Express". W minionym odcinku jako ostatni na metę dobiegli Zygmunt i Filip Chajzerowie i to oni pożegnali się z programem. Jednak jak się okazuje, widzowie mają poczucie niesprawiedliwości, ponieważ po drodze uczestnicy musieli wykonać pewne zadanie, z którego... nie wszyscy się wywiązali. 

"Ameryka Express". Uczestnicy całują Peruwiańczyków

Uczestnicy przed dotarciem na metę musieli zdobyć peruwiański afrodyzjak, którym następnie mieli się wysmarować i pocałować w usta trzy dowolnie wybrane osoby płci przeciwnej. 

O ile Chajzerowie, Karolak z Urbańskim i Domańscy prawidłowo wykonali zadanie, o tyle widzowie mają zastrzeżenia do podejścia Macieja Musiałowskiego i jego koleżanki oraz FitLoversów. Fitloversi bowiem całowali przez różowe karteczki, a Musiałowski i Małysa w policzek. 

Powinna odpaść para, która nie wykonała zadania i nie całowała w usta! Co z tego, że byli pierwsi skoro nie takie było zadanie! - burzyli się widzowie
Szkoda Chajzerów. Tym bardziej, że jedna z par NIE wykonała zadania! Całowanie w policzek to nie to samo, co całowanie w usta. Ania i Maciek - nie wolno oszukiwać!

Kadr z programu 'Ameryka Express'Kadr z programu 'Ameryka Express' player.pl

Weźcie, po co te całe zasady, konkurencje... jak i tak co niektórzy robią zupełnie co innego... szkoda słów!!!
Dokładnie tak! Po coś mają te zadania.
Nie powinni im zaliczyć tego zadania! Jedni całują, drudzy nie... Co to za zasady? Nie grają fair...
Zadanie źle wykonane, powinni całować w usta a nie w polik... Ewidentnie powinna być dyskwalifikacja!
Łatwiej im było wykonać zadanie przez to oszustwo.
Niesprawiedliwe! Nie wszyscy całowali w usta, a takie było zadanie! Nie powinni odpaść.
Nie sprawiedliwie - Maciek źle wykonał zadanie!!!! Przestaję to oglądać bo nie ma sensu już.

Kadr z programu 'Ameryka Express'Kadr z programu 'Ameryka Express' player.pl

FitLovers powinni odpaść za złe wykonanie zadania. Gdzie tu zasady programu i jakaś sprawiedliwość? Ewidentnie naruszyli zasady konkurencji.

Kadr z programu 'Ameryka Express'Kadr z programu 'Ameryka Express' player.pl

Widzowie nawiązali też do agresywnego zachowania Mateusza z Fitlovers z poprzednich odcinków. 

Fit musieli przez kartki, bo on by ją pewnie pobił za całowanie innych facetów. Nigdy nie zapomnę jak ją wtedy w autobusie potraktował... Ona się wygłupiała, a on z agresją... Taką zazdrość się leczy.

Naszym zdaniem to zadanie w ogóle nie powinno mieć miejsca. Całowanie obcych ludzi? Czy nikt z produkcji nie pomyślał, że to zadanie nie ma większego sensu i tylko promuje wręcz molestowanie? A wy, co o tym myślicie?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o: