Wpadka produkcji w "Ameryce Express". Widzowie od razu ją wyłapali: Mega wtopa!

Wpadka w "Ameryka Express". Internauci natychmiast wyłapali błąd i w mediach społecznościowych wytykają go produkcji.

W programach na żywo wpadki na wizji chyba już nikogo nie zaskakują. Jednak w produkcjach, nad którymi długimi tygodniami pracuje cały sztab ludzi, każde niedociągnięcie jest dość zaskakujące. A to zauważono w ostatnim odcinku "Ameryka Express" TVN.

"Ameryka Express" - wpadka w programie

W ostatnim odcinku "Ameryka Express" uczestnicy zmierzyli się z matematycznym wyzwaniem i musieli rozwiązać równanie. Zanim rozpoczęło się zadanie, zostały wyemitowane przebitki, w których uczestnicy wypowiadają się na jego temat. Wszyscy ponoć byli przed wykonaniem zadania.

Jednak w jednym z momentów widać, że Filip Chajzer ma na szyi zawieszony amulet! Tak, ten który był do zdobycia podczas tej rywalizacji. Tym sposobem, za sprawą nieudanego montażu, jeszcze przed zadaniem dowiedzieliśmy się, kto je wygrał. Ten błąd nie umknął widzom.

Mega wtopa. Przecież Filip ma już amulet na sobie przez pokazaniem zwycięzcy.
Jeszcze liczą, a Chajzerowie już mają amulet.

'Ameryka Express''Ameryka Express' screen/'Ameryka Express'

Oglądaliście ten odcinek? Udało Wam się wyłapać ten moment?

"Ameryka Express" 6. odcinek

W poprzednim odcinku "Ameryka Express" odpadła Magda Steczkowska. W 6. odcinku uczestnicy ścigali się w Peru. Filip i Zygmunt Chajzer w pierwszeju konkurencji zwyciężyli. Tym razem immunitet w czasie jednej z konkurencji zdobyli FitLovers. W 6. odcinku nikt nie odpadł z programu.

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o: