"Ameryka Express". Widzowie oburzeni zachowaniem Fit Loversów. "Ten koleś ma jakieś problemy z kontrolowaniem agresji"

W ostatnim odcinku "Ameryki Express" doszło do kłótni w związku Fit Loversów. Ta sytuacja, zwłaszcza zachowanie Mateusza, oburzyła widzów programu.

W minionym odcinku, jak zawsze, nie zabrakło stresujących sytuacji, strachu czy łez. Nie obyło się też bez kłótni, jednak, jak dotąd, w programie nie doszło do tak ekstremalnej sytuacji.

"Ameryka Express". Kłótnia Mateusza i Pameli

Podczas jazdy autobusem Pamela wzbudziła zainteresowanie mężczyzn, którzy z nimi podróżowali. Zazdrosny Mateusz wrócił uwagę, że jego narzeczona jest w sukience, więc szczególnie powinna uważać, jak siedzi, żeby nie odsłonić za dużo. Co na to Pamela?

No i co, i fajnie. Dobra stylizacja do dobrej gry - odpowiedziała.

I od tego się zaczęło. Mateusz wściekł się, zaczął szarpać Pamelą i kazał jej "nie świecić d*pą". Więcej o tym przeczytacie TUTAJ

'Ameryka Express''Ameryka Express' fot.Ameryka Express

"Ameryka Express". Widzowie oburzeni zachowaniem Fit Loversów

Pamela nie ukrywała, że jest zaskoczona takim zachowaniem Mateusza. Widzowie również nie kryją swojego niesmaku po tym, co zobaczyli.

No niestety Mateusz Fit Lovers pokazał dzisiaj swoją prawdziwą twarz, żal tej Pameli, bo to świetna babka.
Gnojek od operatora kamery w pysk powinien dostać i na piechotę do domu wracać. Szkoda zakochanej dziewczyny.
Przemoc w związku w Fit Loversów? Mało ciekawa reakcja pana fit w autobusie.
Ten koleś z Fit Lovers ma jakieś problemy z kontrolowaniem agresji. Jakoś w poprzednich edycjach żadna z par nawet w sytuacjach bardziej ekstremalnych nie straciła nad sobą aż takiej kontroli.

Fit Loversi dotychczas uchodzili w programie za jedną z bardziej sympatycznych i zgranych par. Ciągle uśmiechnięci, zadowoleni i pozytywnie nastawieni. Czyżby teraz wyszło na jaw, że to była tylko przykrywka, a emocje odkryły, jacy są naprawdę? Dalej będą cieszyć się taką popularnością?

Co myślicie o tej sytuacji? 

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>