Dziennikarka WP odpowiada Chajzerowi. Internauci wtórują. "Pan Filip pokazał brak szacunku"

Dziennikarka, którą linczuje Filip Chajzer nie zamierza chować głowy w piasek. Postanowiła odpowiedzieć na jego zaczepki.

Filip Chajzer zaatakował dziennikarkę, która opisała naganne zachowanie uczestników "Ameryki Express". Prawda w oczy kole i Chajzer najwidoczniej nie umie przyznać się do błędu, więc publicznie zlinczował dziennikarkę. Jego fani szybko przyłączyli się do obrażania kobiety.

Filip Chajzer atakuje dziennikarkę. Ona odpowiada

Dziennikarka nie pozostała obojętna na atak na jej osobę. Skomentowała wpis, w którym skrytykował ją Chajzer. 

Filip Chajzer atakuje dziennikarkęFilip Chajzer atakuje dziennikarkę screen/Facebook/ChajzerFilip

Jak można było się domyślać, pod jej odpowiedzią znalazły się kolejne hejtujące wiadomości, ale też i wiele słów poparcia dla kobiety.

Tekst jest słuszny, warto poruszać takie tematy, bo wtedy z ludzi wychodzi najgorsze szambo, co z reszta widać w komentarzach.
Pani Heleno, mam nadzieję, że Pani się trzyma. Trudno wyrazić zażenowanie tym postem, na pani miejscu chyba bym zrobiła  skriny posta, komentarzy i wszelkich wiadomości, które pani dostaje od armii Chajzera i wkroczyła na drogę sądową. Nie może być tak, że dziennikarzowi są zamykane usta, bo krytykowana przez niego osoba nasyła na niego swoich fanów.
Zgadzam się z panią całkowicie. Pan Filip pokazał brak szacunku i poszanowania prywatności drugiego człowieka. Tłumaczenie, że to żart jest tym bardziej żenujące.
Zgłosiłam ten post do fb jako nawoływanie do przemocy, wszystkich innym, którym to się nie podoba też zachęcam, bo niestety ten pan zasługuje przynajmniej na bana jeśli nie na zgłoszenie do prokuratury. 
Pani Heleno, dziękuję za Pani artykuł - za rozsądek i kulturę osobistą na najwyższym poziomie. W zażenowanie mnie wprawia sam post pana Chajzera, jak i czytanie komentarzy pod nim, w przeważającej mierze autorstwa kobiet. Smutny to kraj, w którym kobiety uważają, że molestowanie seksualne jest fajne, gdy ich koleżanki całuje bez uprzedniej na to zgody "Pan z telewizji". Życzę Pani dystansu i siły.

Jak skończy się ten konflikt, nie wiadomo. Nie musimy chyba przypominać, po któej stronie barykady jesteśmy.

MT

Więcej o:
Komentarze (20)
Filip Chajzer zlinczował dziennikarkę za niepochlebny tekst na jego temat. Ona odpowiada
Zaloguj się
 • dodosdontquack

  Oceniono 17 razy 13

  Najbardziej zalosne jest to, ze tylko jedna kobieta sie w tej sprawie odezwala. Chwala jej za to. Natomiast fakt, ze pomysl pochodzi z publicznej telewizji zdradza, jaka mroczna dziura jest ten kraj.

 • Gość: Dópa

  Oceniono 9 razy 7

  Brak szacunku i poszanowania to okazał TVN wymyślając taki głupawy program i zadania dla uczestników. Nie pierwszy i nie ostatni raz zresztą. I jakoś nie słyszę oburzenia, choć być może powinno się je słyszeć. Wystarczy przypomnieć sobie "Top model" , gdzie też ma być kontrowersyjnie, czytaj: ma ociekać seksem, czytaj dalej: to nic innego jak molestowanie uczestników.
  Inna sprawa, że uczestnicy takich show, w tym pan młody Chajzer, zdają się być zwyczajnie głupi w takich sytuacjach, albo nie mają dość instynktu samozachowawczego tudzież podpisali jakieś dziwaczne klauzule dotyczące udziału w programach.
  Mimo wszystko nie wyżywałbym się na panu Chajzerze personalnie, może czas piętnować cały ten "system"? I nie mówmy o #mituu gdzieś tam w Los Angeles, ale konkretnie - o pożałowania godnych standardach w polskich telewizjach komercyjnych.

 • Gość: Bolo

  Oceniono 5 razy 5

  Fantastyczny program! Nastepna konkurencja powinno byc "zasadzenie Peruwiance". Kto glebiej zasadzi ten lepszy. Za zasadzenie od przodu dodatkowe punkty. Jak sie zawodnikowi uda spuscic w srodku, zanim dostanie w zeby - premia. Na TVN zawsze mozna liczyc, nie to co TVPis.

 • Gość: reklamodawca

  Oceniono 17 razy 5

  przestac klikać artykuły o Chajzerze na Plotku to przestana pisać - tylko im kase nabijamy komentując i czytając. Probuję ten gó...any portal podkrecic kosztem Chajzera

 • Gość: HajzerRETARD

  Oceniono 5 razy 3

  Typowy Retard, nawet w Japonii sie zachować nie potrafił.Pozniej Hipnoza tv xD

 • Gość: A inni uczestnicy?

  0

  Zastanawia mnie, że inni uczestnicy nie są solidarni z p. Filipem i biorą go w obronę. Cieszą się, że biją innego. Wstyd.

 • Gość: xxx

  0

  szkoda, że artykuł nie jest obiektywny i pokazane są tylko nieliczne komentarze pochwalające zachowanie dziennikarki. A co z reszta? Oprócz tego same artykuły z tytułami "typowy janusz za granica, czyli rzecz o Filipie Chajzerze", "Filip Chajzer.. Robienie z siebie malpy to nie dziennikarstwo" i wiele wiele innych... hejt całego portalu na jedną osobę świadczy o bardzo niski poziomie redakcji...

 • Gość: iza

  0

  tvn wymyslil konkurs a potem linczuje wlasnych uczestnikow! swieta Agusia! a kto kazal im to robic!!! stacja amerykanska wszystko robi pod publiczke! trzymaj sie Filip ten kraj nie ma poczucia humoru. i tak tylko dzieki wam i karolakowi wszyscy to ogladali!!!!

 • redaktorwydania

  0

  TVN popiera RASISTÓW .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX