"Milionerzy". Czym jest indyjska pranajama? Pan Jarosław nie miał pojęcia

Za nami kolejny odcinek "Milionerów". Tym razem w programie zagościł pan Jarosław z Wrocławia. Zobacz, jak poradził sobie z pytaniami.

Za nami 639. odcinek "Milionerów". W programie wziął udział pan Jarosław z Wrocławia. Z zawodu jest informatykiem, a pracuje jako kierownik projektów. Razem z nim do studia przyjechała siostrzenica. Hubert Urbański przypomniał, że siostra uczestnika też przed laty zagościła w programie. Czy pan Jarosław poradził sobie lepiej?

Zobacz wideo Karolina Gilon nie została wpuszczona do samolotu

"Milionerzy". Pytanie o indyjską pranajamę

Początkowo uczestnik szedł jak burza. W pierwszych pytaniach pan Jarosław nie miał sobie równych. Wykorzystał jedno koło ratunkowe. Zagięło go jednak pytanie za 20 tysięcy złotych. Brzmiało ono: Indyjska pranajama to technika? Dla bohatera odcinka zostały przygotowane cztery możliwe odpowiedzi:

  • A. pracy z oddechem
  • B. sztuki walki
  • C. wyrobu mieczy
  • D. barwienia tkaniny

Uczestnik nie ukrywał, że nie zna poprawnej odpowiedzi na to pytanie. Nic nie przychodziło mu do głowy. Początkowo skłaniał się ku opcjom "A. praca z oddechem" lub "D. barwienie tkanin". Nie chciał jednak ryzykować.

Caroline Derpieński Derpieński zadebiutowała w TVP w 2019 roku. Wyglądała zupełnie inaczej

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie

Uczestnik postanowił skorzystać z koła ratunkowego. Zadecydował, że zadzwoni do siostry, która kilkanaście lat temu również wystąpiła w programie. Niestety, nie była w stanie pomóc w wyborze odpowiedniej opcji. Pan Jarosław stwierdził, że to czas na ostatnie koło. Po odrzuceniu dwóch błędnych odpowiedzi, zaznaczył opcję "A. praca z oddechem". Jak się okazało, była ona dobrym wyborem. Pan Jarosław kontynuował grę. O 40 tysięcy złotych walczył bez kół ratunkowych.

Screen z IG DDTVN, Marcin Prokop, Dorota Wellman Produkcji nie podobał się duet Wellman i Prokopa. Takie były plany wobec nich

"Milionerzy". Te pytania sprawiły trudność uczestnikom

W 618. odcinku "Milionerów" wystąpił pan Bartosz. Uczestnik dostał pytanie o "binge-watching". Nie ukrywał, że nie wie, co oznacza ten termin. Na szczęście, publiczność pomogła mu w wyborze poprawnej odpowiedzi. Bohater odcinka mógł kontynuować grę. W 634. odcinku programu zagościł pan Maciej. Uczestnik dostał pytanie o komiks z 1937 roku. Niestety, nie wiedział, która z odpowiedzi może być poprawna. Postanowił skorzystać z koła ratunkowego "pół na pół". Po odrzuceniu dwóch opcji nie miał problemu z wybraniem tej prawidłowej. 

W 635. odcinku "Milionerów" w grze wziął udział pan Przemysław. Trudności napotkał już przy pierwszym pytaniu. Nie wiedział, do jakiego jaja porównuje się piegowatą twarz. Po raz kolejny niezawodne okazały się głosy publiczności. Dzięki nim uczestnik postawił na dobrą odpowiedź. W 638. odcinku programu wystąpiła pani Agnieszka. Uczestniczka dostała pytanie dotyczące amerykańskiego święta. Niestety, pomimo telefonu do mamy, nie była pewna co do poprawnej odpowiedzi. Postanowiła zakończyć grę. Pani Agnieszka opuściła program z nagrodą 20 tysięcy złotych. 

Więcej o: