"Milionerzy". Pytanie o komiks z 1937 roku rozłożyło uczestnika na łopatki. Nie było łatwe

W 634. odcinku "Milionerów" do gry przystąpił pan Maciej. Początkowo uczestnik całkiem nieźle sobie radził. Trudności zaczęły narastać wraz z biegiem gry. Sporą zagwozdkę okazało się pytanie o komiks.

"Milionerzy" to teleturniej, który od lat cieszy się sporą popularnością. Widzowie z zaciekawieniem śledzą losy uczestników w niełatwej walce o milion złotych. W 634. odcinku "Milionerów" w fotelu naprzeciwko prowadzącego Huberta Urbańskiego zasiadł pan Maciej Łabuś, absolwent Politechniki Śląskiej, zamieszkujący w Zabrzu. Mężczyzna z zawodu jest programistą. Na początku gry uczestnik nieźle sobie radził. Wraz z małą pomocą przechodził do kolejnych etapów. Większy problem pojawił się dopiero przy pytaniu za gwarantowaną sumę 40 tysięcy złotych. 

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

"Milionerzy". Kto po raz pierwszy pojawił się w gazetowym pasku komiksowym w 1937 roku, a po kilku miesiącach zadebiutował na ekranie?

Uczestnik usłyszał pytanie o pierwszy komiks, jaki pojawił się w gazecie. Miał do wyboru cztery opcje: 

  • A. bratankowie Myszki Miki 
  • B. siostrzeńcy Kaczora Donalda 
  • C. kuzyni Królika Bugsa 
  • D. wnuki Strusia Pędziwiatra 

'Milionerzy'. Odc. 634'Milionerzy'. Odc. 634 screen player.pl/'Milionerzy'

Chwilę po usłyszeniu możliwych pan Maciej nadal nie miał pewności. Początkowo mężczyzna zaczął po kolei analizować kolejne odpowiedzi. Po krótkim zastanowieniu wyznał, że jego zdaniem najbardziej prawdopodobną odpowiedzią może być A lub B. 

Szczupak złowiony przez Wojciecha Koprowskiego Prawdziwa bestia. Nikt w Polsce nie złowił większego okazu przez 50 lat

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie o pierwszy komiks, jaki pojawił się w gazecie 

Po dłuższym namyśle pan Maciej dalej nie był pewny, którą odpowiedź powinien wybrać. Dlatego ostatecznie zdecydował się na wykorzystanie ostatniego koła ratunkowego pół na pół. Po odrzuceniu dwóch błędnych odpowiedzi sytuacja stała się całkowicie jasna. Do wyboru zostało mu już tylko B. i D. W związku z tym mężczyzna poprosił o zaznaczenie odpowiedzi B., która okazała się poprawna. Pan Maciej zdobył gwarantowaną sumę 40 tysięcy złotych i mógł kontynuować grę o milion złotych. 

'Milonerzy'. Odc. 633 "Milionerzy". Pan Dawid miał problem już przy pierwszym pytaniu. Poszło koło

"Milionerzy". Ciekawe pytania z poprzednich odcinków 

W 633. odcinku "Milionerów" o główną wygraną zawalczył pan Dawid. Uczestnik napotkał trudności już na samym początku gry. Pytanie dotyczyło lameli. Ostatecznie poprosił o pomoc publiczność i mógł kontynuować grę. W 630. odcinku "Milionerów" do gry przystąpiła pani Patrycja. Początkowo poczynania uczestniczki wydawały się prosperujące. Większy kłopot pojawił się przy pytaniu o utwór Adama Mickiewicza. Kobieta nie skorzystała z koła ratunkowego i zaryzykowała. Niestety, tym razem się nie opłaciło. Opuściła studio bogatsza o gwarantowany tysiąc złotych. Z kolei W 615. odcinku "Milionerów" grę kontynuował pan Zbigniew. Uczestnikowi trudności przyprawiło pytanie o kaczki. Po długich namysłach mężczyzna zaznaczył poprawną odpowiedź. Zdobył gwarantowaną sumę 40 tysięcy złotych i mógł grać dalej. Jesteście fanami "Milionerów"? Premierowe odcinki teleturnieju są emitowane od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55 na antenie TVN. Zobacz też: "Milionerzy". Cała prawda o telefonie do przyjaciela. Hubert Urbański się wygadał.

Więcej o: