"Milionerzy". Ile okrążeń wokół Al-Kaby powinien wykonać pobożny muzułmanin podczas hadżu? Uczestniczka poległa

Za nami kolejny odcinek "Milionerów". Tym razem w programie zagościła pani Aneta z Aleksandrowa Kujawskiego, która z zawodu jest księgową. Hubert Urbański stwierdził, że z uwagi na taką pracę uczestniczka musi wierzyć w liczby. Zobacz, jak sprawdziła się jej wiedza w czasie gry o milion.

Za nami 631. odcinek "Milionerów". W studiu wystąpiła pani Aneta z Aleksandrowa Kujawskiego. Uczestniczka świetnie poradziła sobie z pierwszym pytaniem. Jak się okazało, drugie sprawiło jej trudności. Pani Aneta postanowiła skorzystać z koła ratunkowego "pół na pół". Bohaterce odcinka udało się wybrać poprawną odpowiedź. Niestety, kolejne pytanie kompletnie ją zagięło. 

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o hejcie po "Milionerach": Nie zgłosiłam się tam, bo uważam, że jestem omnibusem

"Milionerzy". Pytanie o okrążenia wokół Al-Kaby podczas hadżu

Po dwóch poprawnych odpowiedziach pani Aneta stanęła przed kolejnym pytaniem, tym razem o kwotę 2000 złotych. Uczestniczce trafiła się kategoria, o której nie miała zielonego pojęcia. Nietypowe pytanie brzmiało: Ile okrążeń wokół Al-Kaby powinien wykonać pobożny muzułmanin podczas hadżu, czyli pielgrzymki do Mekki? Dla pani Anety zostały przygotowane cztery możliwe odpowiedzi: 

  • A. jedno
  • B. trzy
  • C. siedem
  • D. dwanaście

Pani Aneta nie ukrywała, że nie wie, która z odpowiedzi mogłaby być prawidłowa. Żadna liczba nie przychodziła jej do głowy. Uczestniczka nie zdecydowała się jednak na żadne z kół ratunkowych. Postanowiła zaufać intuicji.

Klaudia Halejcio Klaudia Halejcio i jej włosy nietknięte szczotką. Pokazała się też bez makijażu

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie

Uczestniczka "Milionerów" nie znała poprawnej odpowiedzi na pytanie. Postanowiła jednak pójść za swoją pierwszą myślą i postawić na opcję A. jedno. Bez wahania użyła słowa "definitywnie". Prowadzący zaznaczył taką odpowiedź. Niestety, jak się okazało, nie była ona prawidłowa. Pobożny muzułmanin podczas hadżu musi wykonać siedem okrążeń. Pani Aneta nie kryła smutku, że tak szybko musiała opuścić program. Wygrała 1000 złotych. 

Kate i William Skandal w pałacu. William ma znęcać się nad Kate werbalnie i emocjonalnie

"Milionerzy". Te pytania sprawiły trudności uczestnikom

W 628. odcinku "Milionerów" wystąpił pan Mikołaj. Początkowo uczestnik świetnie radził sobie z pytaniami. Niestety, problemy pojawiły się przy pytaniu o kokornak. Tym razem nie udało się wybrać poprawnej odpowiedzi. Pan Mikołaj musiał pożegnać się z programem.

W 626. odcinku "Milionerów" pojawiła się pani Agata. Uczestniczka nie miała sobie równych. Zaskoczyło ją pytanie o miasto, w którym w 2013 roku po ponad 200 latach zniesiono oficjalny zakaz noszenia spodni przez kobiety. Pomimo długich rozważań, wybrała złą opcję. Chodziło o Paryż.

W 609. odcinku programu zagościł pan Mateusz. Początkowo nie napotkał żadnych trudności. Dłużej musiał zastanowić się przy pytaniu, które brzmiało: O którym polityku Kukiz śpiewał "kiedyś tak kochałem ciebie"? Pan Mateusz postanowił zaryzykować. Wybrał dobrą odpowiedź, którą był Donald Tusk. 

W 595. odcinku "Milionerów" pan Marek mógł wygrać ogromną kwotę. Musiał jedynie wskazać poprawną odpowiedź na pytanie z dziedziny geografii. Postanowił jednak opuścić grę. Jak się później okazało, intuicja podpowiadała mu dobrą odpowiedź. ZOBACZ TEŻ: "Milionerzy". Pytanie o utwór Mickiewicza wprawiło panią Patrycję w niemałe zakłopotanie. Zaryzykowała

Więcej o: