"Milionerzy". Uczestnik zrezygnował na pytaniu za 125 tysięcy złotych. Kokornak go przerósł

W 628. odcinku "Milionerów" z szansy na zgarnięcie głównej nagrody skorzystał pan Mikołaj. Problemy pojawiły się przy pytaniu o kokornak. Jak brzmiała prawidłowa odpowiedź?

Hubert Urbański od lat dostarcza dużą dawkę rozrywki fanom "Milionerów". W formacie TVN uczestnicy stają przed testem z wiedzy ogólnej, który jest szansą na zasilenie konta nawet o milion złotych. W 628. odcinku przed tym wyzwaniem stanął pan Mikołaj. Nie było łatwo.

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o hejcie po "Milionerach": Nie zgłosiłam się tam, bo uważam, że jestem omnibusem

"Milionerzy". Kornak dozuje słonie, a kokornak...

Pytanie za 125 tysięcy złotych dotyczyło kokornaku. Pan Mikołaj nie ukrywał, że wskazanie prawidłowej odpowiedzi to dla niego nie lada wyzwanie. 

"Milionerzy". Kornak dozuje słonie, a kokornak...

A. ma niewielkie rondo 

B. podaje się z orzechami pinii

C. najlepiej rośnie w cieniu 

D. tańczy się parami

"Milionerzy" Poprawna odpowiedź na pytanie o kokornak 

Pan Mikołaj długo zastanawiała się nad wskazaniem prawidłowej odpowiedzi. Rozmyślał o tym, że ma zagwarantowaną wysoką nagrodę, której raczej nie chciałby stracić. Ostatecznie po chwili namysłu zrezygnował dalszej gry, luźnie strzelając w odpowiedź A. jak się ukazuje, nie miał racji. Jak się po chwili okazało, kokornak najlepiej rośnie w cieniu. Poprawna odpowiedź to C.

Izabela Janachowska, Małgorzata Socha Mąż Janachowskiej dorobił się na świecach. Tym zajmują się partnerzy celebrytek

"Milionerzy". Ciekawe pytania z poprzednich odcinków

W 627. odcinku "Milionerów" grę rozpoczął pan Mikołaj. Uczestnik sprawnie przeszedł przez pierwszy etap rozrywki, jednak później zaczęły się pojawiać problemy. Musiał wskazać, w jaki sposób wykonano ostatnią karę śmierci w Polsce. Ostatecznie poprosił o skorzystanie z koła ratunkowego i wskazał odpowiedź B., jaką było powieszenie. 

W 626. odcinku "Milionerów" pani Agata musiała wskazać miasto, w którym w 2013 roku po ponad 200 latach zniesiono oficjalny zakaz noszenia spodni przez kobiety. Uczestniczka nie ukrywała, że pytanie za 20 tysięcy było nie lada wyzwaniem. Mimo pomocy koła ratunkowego nie udało jej się wskazać prawidłowej odpowiedzi, jaką był Paryż. 

Więcej o: