"Milionerzy". Trudności pojawiły się już w pierwszym pytaniu. Pana Dawida pokonały lamele. Koło poszło w ruch

W 633. odcinku "Milionerów" o główną wygraną zagrał Dawid Krzyżowski. Trudności rozpoczęły się już na samym początku gry. Uczestnik miał kłopot z pierwszym pytaniem.

"Milionerzy" to teleturniej, który cieszy się ogromną popularnością. Widzowie od lat z zaciekawieniem śledzą zmagania kolejnych uczestników w zaciętej walce o milion złotych. W 633. odcinku "Milionerów" w fotelu naprzeciwko prowadzącego Huberta Urbańskiego zasiadł Dawid Krzyżowski, górnik ze Stanowic.  Początek gry zaskoczył uczestnika. Kłopot pojawił się już przy pierwszym pytaniu. Zagadnienie dotyczyło lameli. Pan Dawid nie zawahał się użyć koła ratunkowego. 

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

"Milionerzy". Lamele to napięcia?

Hubert Urbański odczytał uczestnikowi pytanie dotyczące tego, lameli, a konkretnie - z jakim napięciem są związane. Miał do wyboru cztery opcje:

  • A. bieżnika opon 
  • B. bieżnika na stół 
  • C. na cieście 
  • D. na firmamencie 

'Milionerzy''Milionerzy' fot. screen player.pl/'Milionerzy'

Chwilę po usłyszeniu pierwszego pytania entuzjazm uczestnika bardzo szybko opadł, a jego mina raptownie zrzedła. Początkowo mężczyzna zaczął po kolei analizować kolejne odpowiedzi. Niestety przyznał, że nic mądrego nie przyszło mu do głowy. 

Hubert Urbański "Milionerzy". Padło pytanie o imię i przydomek polskiego świętego

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie o lamele 

Pan Dawid dość długo się wahał. W związku z tym już przy pierwszym pytaniu zdecydował się na wykorzystanie koła ratunkowego. Mężczyzna poprosił o pomoc publiczność. Większość osób zgromadzonych w studiu uznała, że poprawną odpowiedzią jest A. Uczestnik postanowił ich posłuchać i ostatecznie zaznaczył tę opcję. Wytypowana odpowiedź okazała się poprawna. Pan Dawid zyskał 500 złotych i mógł kontynuować grę. Szczęście nie trwało zbyt długo. Kolejne pytanie również przyprawiło mu spore trudności. Uczestnik postanowił wykorzystać kolejne koło ratunkowe. Niestety, nie pomogło nawet odrzucenie dwóch błędnych odpowiedzi. Finalnie mężczyzna zaznaczył złą odpowiedź. Pan Dawid musiał pożegnać się z programem z równym zerem na koncie. Do gry o milion przystąpiła kolejna uczestniczka. 

'Milionerzy' "Milionerzy". Pytanie o pielgrzymkę do Mekki. To pytanie zagięło uczestniczkę

"Milionerzy". Ciekawe pytania z poprzednich odcinków 

W 630. odcinku "Milionerów" z trudnym pytaniem mierzyła się pani Patrycja. Kłopoty sprawił jej utwór Adama Mickiewicza. Uczestniczka do samego końca nie była pewna odpowiedzi. Nie chciała jednak skorzystać z koła ratunkowego. Zaryzykowała. Niestety tym razem się nie udało. Pani Patrycja zakończyła grę z gwarantowanym tysiącem złotych. W 626. odcinku "Milionerów" na panią Agatę czekało nie lada wyzwanie. Musiała wskazać miasto, w którym w 2013 roku po ponad 200 latach zniesiono oficjalny zakaz noszenia spodni przez kobiety. Po rozmaitych przemyśleniach wybrała jednak błędną odpowiedź. Poprawną był Paryż. Z kolei w 623. odcinku "Milionerów" pan Rafał mierzył się z pytaniem o warzywa psiankowate. Uczestnik od razu rozłożył ręce. Postanowił zaczerpnąć porady u przyjaciela. Niestety bezskutecznie. Mężczyzna opuścił program bogatszy o jedyne tysiąc złotych. Jesteście fanami "Milionerów"? Premierowe odcinki teleturnieju są emitowane od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55 na antenie TVN. Zobacz też: "Milionerzy". Cała prawda o telefonie do przyjaciela. Hubert Urbański się wygadał.

Więcej o: