"Milionerzy". Hubert Urbański zaliczył wpadkę. Za wcześnie gratulował. Pan Maciej zbladł, kiedy zobaczył odpowiedź

W ostatnim odcinku "Milionerów" Hubert Urbański źle przeczytał poprawną odpowiedź. Mina uczestnika mówi sama za siebie. Kiedy już był pewny, że przechodzi do kolejnego etapu gry okazało się, że jego przygoda z programem się skończyła.

W 629. odcinku "Milionerów" grę rozpoczął Maciej Polak z Jaworzna. Uczestnik z wykształcenia jest prawnikiem. Po studiach nie pracował w zawodzie, bo zajął się sportem. Jest instruktorem kite-surfingu oraz narciarstwa i tylko z tego się utrzymuje. "Pracuję tam, gdzie inni spędzają wakacje" - podsumował. Jak poradził sobie w walce o milion złotych? Sprawdźcie. 

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

"Milionerzy". Hubert Urbański zaliczył wpadkę. Źle wskazał prawidłową odpowiedź

W 629. odcinku "Milionerów" Maciej Polak przez pierwsze pytania przebrnął bez większych problemów. Pierwsze trudności pojawiły się przy pytaniu o dwa tysiące złotych. Uczestnik miał dokończył powiedzenie - "Nad przysłowiową duszą stoi przysłowiowy...". Nie był pewien odpowiedzi i skorzystał z podpowiedzi publiczności, która jednoznacznie wskazała, że chodzi o odpowiedź "C: kat". Maciej skorzystał w podpowiedzi i zdobył dwa tysiące złotych. W kolejnym pytaniu długo się nie zastanawiał i pewnie zaznaczył odpowiedź "A". Hubert Urbański od razu poinformował uczestnika, że to poprawna odpowiedź. Jak się jednak okazało, prowadzący się zapędził i za szybko pośpieszył się z gratulacjami. Zaliczył wpadkę, bo wskazana odpowiedź okazała się błędna.  

'Milionerzy' "Milionerzy". Uczestnik zrezygnował na pytaniu za 125 tysięcy złotych

Rycerz to człowiek miecza. A snycerz to człowiek:

  • A: kowalskiego młota
  • B: tapicerskiej igły
  • C: rzeźbiarskiego dłuta 
  • D: toksycznych miazmatów

Hubert Urbański natychmiast się poprawił i poinformował uczestnika, że poprawną odpowiedzią jest jednak odpowiedź "C". "Snycerstwo to sztuka rzeźbienia w drewnie. Dawniej też w kamieniu" - przeczytał prowadzący. Uczestnik mocno się zdziwił, ale przegraną przyjął z pokorą. 

"Milionerzy". Te pytanie sprawiły trudność uczestnikom

W 610. odcinku "Milionerów" pan Przemysław dostał na pozór łatwe pytanie. Prowadzący poprosił, aby uczestnik dokończył przysłowie: "Powiedział nam Bartek...". Dla pana Przemysława było to nie lada wyzwanie. Nie spodziewał się trudności przy tej kategorii. Przyznał, że nie wie, jaka jest odpowiedź. Na szczęście, udało mu się wybrać dobrą opcję.

W 606. odcinku teleturnieju "Milionerzy" pani Natalia została zapytana o to, co produkowała fabryka "Łucznik"? Uczestniczka zaryzykowała, nie opłaciło się.

Pozornie banalne pytanie za 500 złotych pokonało panią Zuzannę, studentkę medycyny z Konina. Uczestniczka po usłyszeniu poprawnej odpowiedzi złapała się za głowę. Chodziło o "czarny lód".

W 609. odcinku "Milionerów" grę kontynuował pan Mateusz. Przy pytaniu: O którym polityku Kukiz śpiewał "kiedyś tak kochałem ciebie"? uczestnik musiał zaryzykować.

Więcej o: