"Milionerzy". Do jakiego jaja porównujemy piegowatą twarz? Pan Przemysław nie miał pojęcia

Za nami kolejny odcinek "Milionerów". Tym razem w studio zagościł pan Przemysław. Uczestnik wyznał, że interesuje go gastronomia. Dostał pytanie o jajka. Nie znał jednak poprawnej odpowiedzi.

Za nami 635. odcinek "Milionerów". W programie wystąpił pan Przemysław, radca prawny z Wrocławia. Przyznał, że w wolnych chwilach bardzo lubi gotować, a jeszcze bardziej jeść, więc zadowoliłoby go pytanie kulinarne. Hubert Urbański stwierdził, że w kontekście pieniędzy apetyt rośnie w miarę jedzenia. Entuzjazm pana Przemysława zmniejszył się już przy pierwszym pytaniu.

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

"Milionerzy". Pytanie o jaja i piegowatą twarz

Bohater odcinka początkowo wyglądał na pewnego siebie. Z uśmiechem rozpoczął grę, zaczynając od pytania o 1000 złotych. To jednak od razu sprawiło mu trudności. Choć powinno być dla niego łatwe, pan Przemysław złapał się za głowę. Brzmiało: Do jakiego jaja porównujemy piegowatą twarz? Dla uczestnika przygotowano cztery możliwe odpowiedzi:

  • A. do indyczego
  • B. do kaczego
  • C. do gęsiego
  • D. do kurzego

Pan Przemysław był załamany. Na pozór proste pytanie kompletnie go zagięło. Początkowo próbował wyznaczyć dobrą odpowiedź drogą dedukcji. Definitywnie odrzucił opcję "D". Poza tym nic więcej nie przychodziło mu do głowy.

Katarzyna Bosacka Bosacka świętuje 26. rocznicę ślubu. Dla obecnego męża zostawiła narzeczonego

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie

Uczestnik stwierdził, że nie ma sensu dłużej się namyślać. Postanowił wykorzystać koło ratunkowe i oddać pytanie publiczności. Najwyższy wynik głosów, bo aż 61% zdobyła odpowiedź "A. do indyczego". Pan Przemysław postanowił zaufać publiczności. Był to dobry wybór. Odpowiedź okazała się poprawna. Uczestnik odetchnął z ulgą i kontynuował grę.

Kinga Rusin, Tomasz Lis, Hanna Lis Lis ponownie się ożeni? Odpowiedział. Skomentował też poprzednie małżeństwa

"Milionerzy". Te pytania sprawiły trudności uczestnikom

W 633. odcinków "Milionerów" zagościł pan Dawid. Trudności sprawiły mu już pierwsze pytania. W jednym z nich musiał wskazać definicję lameli. Nie ukrywał, że słowo z niczym mu się nie kojarzy. Uczestnik wykorzystał koło ratunkowe i poprosił publiczność o pomoc. Dzięki temu wytypował poprawną opcję.

W 630. odcinku programu wystąpiła pani Patrycja. Uczestniczka szła jak burza. Niestety, zagięło ją pytanie dotyczące utworu Adama Mickiewicza. Choć nie znała poprawnej odpowiedzi, postanowiła zaryzykować. Niestety, z marnym skutkiem. Pożegnała się z pytaniem z gwarantowaną kwotą 1000 złotych.

W 623. odcinku "Milionerów" swoich sił spróbował pan Rafał. Uczestnik musiał się zmierzyć z pytaniem o warzywa psiankowate. Nie wiedział, jaka jest poprawna odpowiedź. Postanowił zadzwonić do przyjaciela. Niestety, nie uzyskał pomocy. Pan Rafał musiał opuścić program. 

W 609. odcinku programu zagościł pan Mateusz. Początkowo nie miał żadnych problemów z wybraniem poprawnych odpowiedzi. Trudności sprawiło mu pytanie, które brzmiało: O którym polityku Kukiz śpiewał "kiedyś tak kochałem ciebie"? Pan Mateusz postanowił zaryzykować. Wybrana opcja okazała się dobra i uczestnik mógł kontynuować grę. ZOBACZ TEŻ: "Milionerzy". Pytanie za 125 tys. zł zaskoczyło uczestnika i prowadzącego. Chodzi o przydomek polskiego świętego.

Więcej o: