Tomasz Lis promuje obecnie swoją nową książkę "Tomasz Lis na żywo". Przy tej okazji odwiedził program Kuby Wojewódzkiego. W talk-show poruszono także temat byłych małżeństw dziennikarza. Gospodarz talk-show spytał Lisa, czy ma zamiar jeszcze się ożenić. Ten nie dał jednak jednoznacznej odpowiedzi. "Ch*lera wie" - stwierdził Tomasz Lis. Dodatkowo odniósł się do byłych żon.
Przypomnijmy, że w 1994 roku Tomasz Lis poślubił dziennikarkę Kingę Rusin. Para doczekała się narodzin dwóch córek: Poli i Igi. Rozwód nastąpił w 2006 roku. Już rok później dziennikarz poślubił Hannę Lis, która telewizyjną karierę zaczynała jako Hanna Smoktunowicz. O rozpadzie ich małżeństwa media poinformowały w 2018 roku. Rozwód został sfinalizowany w 2022 roku. W swoim talk-show Kuba Wojewódzki stwierdził, że Tomasz Lis jest najgorszy w dobieraniu kobiet. Dziennikarz nie zgodził się jednak z tą tezą. Stwierdził, że jest wręcz przeciwnie.
Byłem mężem dwóch fascynujących kobiet. Potem oczywiście było różnie - powiedział Tomasz Lis w programie Kuby Wojewódzkiego.
Od jakiegoś czasu Tomasz Lis był widywany w towarzystwie tajemniczej kobiety. Wreszcie w okresie świąt Bożego Narodzenia zamieścił urocze zdjęcie ze swoją nową wybranką. Partnerką dziennikarza jest Monika Urbańczyk. To mistrzyni kick-boxingu i instruktorka pływania. Prowadzi także zajęcia z fitnessu. Spełnia się też zawodowo jako trenerka rozwoju osobistego. Pod zdjęciem Tomasza Lisa z partnerką zaroiło się od komentarzy. Fani gratulowali dziennikarzowi, że znów jest szczęśliwie zakochany.
Dodajmy, że Tomasz Lis też przez wiele lat uprawiał sport. Pasjonuje się piłką nożną, ale jego największą fascynacją stało się bieganie. Jest maratończykiem i popularyzatorem tej dziedziny sportu. Dziennikarz ma jednak także spore problemy zdrowotne. Czterokrotnie przeszedł udar mózgu. Trzeci, ten z 2019 roku, zostawił po sobie trwały ślad w postaci zaburzeń mowy. Lis cierpi także na szczękościsk.
Iglesias i Kurnikowa powitali na świecie czwarte dziecko. Do sieci trafił uroczy kadr
Thomas Anders ma specjalne wymagania. Organizatorzy sylwestra Polsatu osłupieli
Maciej Misztal nie żyje. "Dzisiejszy poranek zmiótł nas z nóg"
Bogdan Rymanowski znika z "Gościa Wydarzeń". Oficjalnie potwierdził doniesienia
Świąteczne grafiki Damięckiej poruszyły internautów. "Jak ty to robisz? Zawsze w punkt"
Gilon przerwała milczenie na temat Miszczaka. "W emocjach człowiek mówi różne głupoty"
Wieczór pełen wrażeń. Kate i William zadali szyku. Spójrzcie na suknię księżnej
Najgorszy sezon "Rolnik szuka żony"? Widzowie krytykują, oliwy do ognia dolał były uczestnik. "Oszuści i manipulatorzy"
Zaskakujące wyznanie Heleny Englert o ojcu. Ujawniła jego wstydliwy sekret