Tomasz Lis ponownie się ożeni? Odpowiedział. Skomentował też poprzednie małżeństwa

Tomasz Lis gościł u Kuby Wojewódzkiego przy okazji promowania najnowszej książki. W pewnym momencie padło pytanie o poprzednie małżeństwa dziennikarza. Prowadzący stwierdził, że Lis źle dobiera partnerki. Odpowiedź jest jednoznaczna.

Tomasz Lis promuje obecnie swoją nową książkę "Tomasz Lis na żywo". Przy tej okazji odwiedził program Kuby Wojewódzkiego. W talk-show poruszono także temat byłych małżeństw dziennikarza. Gospodarz talk-show spytał Lisa, czy ma zamiar jeszcze się ożenić. Ten nie dał jednak jednoznacznej odpowiedzi. "Ch*lera wie" - stwierdził Tomasz Lis. Dodatkowo odniósł się do byłych żon. 

Zobacz wideo Monika Zamachowska o aferze z Kingą Rusin

Tomasz Lis o byłych żonach: Byłem mężem dwóch fascynujących kobiet

Przypomnijmy, że w 1994 roku Tomasz Lis poślubił dziennikarkę Kingę Rusin. Para doczekała się narodzin dwóch córek: Poli i Igi. Rozwód nastąpił w 2006 roku. Już rok później dziennikarz poślubił Hannę Lis, która telewizyjną karierę zaczynała jako Hanna Smoktunowicz. O rozpadzie ich małżeństwa media poinformowały w 2018 roku. Rozwód został sfinalizowany w 2022 roku. W swoim talk-show Kuba Wojewódzki stwierdził, że Tomasz Lis jest najgorszy w dobieraniu kobiet. Dziennikarz nie zgodził się jednak z tą tezą. Stwierdził, że jest wręcz przeciwnie. 

Byłem mężem dwóch fascynujących kobiet. Potem oczywiście było różnie - powiedział Tomasz Lis w programie Kuby Wojewódzkiego.

Kinga Rusin, Hanna Lis, Tomasz LisKinga Rusin, Hanna Lis, Tomasz Lis Fot. Wroblewski/REPORTER

Nowa wybranka Tomasza Lisa jest miłośniczką sportu

Od jakiegoś czasu Tomasz Lis był widywany w towarzystwie tajemniczej kobiety. Wreszcie w okresie świąt Bożego Narodzenia zamieścił urocze zdjęcie ze swoją nową wybranką. Partnerką dziennikarza jest Monika Urbańczyk. To mistrzyni kick-boxingu i instruktorka pływania. Prowadzi także zajęcia z fitnessu. Spełnia się też zawodowo jako trenerka rozwoju osobistego. Pod zdjęciem Tomasza Lisa z partnerką zaroiło się od komentarzy. Fani gratulowali dziennikarzowi, że znów jest szczęśliwie zakochany. 

 

Dodajmy, że Tomasz Lis też przez wiele lat uprawiał sport. Pasjonuje się piłką nożną, ale jego największą fascynacją stało się bieganie. Jest maratończykiem i popularyzatorem tej dziedziny sportu. Dziennikarz ma jednak także spore problemy zdrowotne. Czterokrotnie przeszedł udar mózgu. Trzeci, ten z 2019 roku, zostawił po sobie trwały ślad w postaci zaburzeń mowy. Lis cierpi także na szczękościsk. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.