"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marcin pozuje na sedesie z tortem przypominającym odchody. To prezent od Ani

Ania, uczestniczka drugiego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia", postanowiła przygotować swojemu koledze z programu oryginalny prezent urodzinowy. Ciasto przypominające odchody wyglądało aż nadto realistycznie.

Ania Wróbel i Marcin Wichrowski poznali się dzięki programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci co prawda nie połączyli ich w parę, ale pomiędzy bohaterami drugiego sezonu narodziła się przyjaźń. Ania jest z zawodu cukierniczką i chętnie pokazuje swoje wypieki w mediach społecznościowych. Tym razem zaprezentowała użytkownikom Instagrama oryginalny tort, który sprezentowała Wichrowskiemu z okazji urodzin. Pomysł na wygląd ciasta miała bardzo niebanalny.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Ania pokazała tort, który zrobiła dla przyjaciela z programu

Tort został podany na tacy w formie papieru toaletowego, na którym widniał napis "G*wno prawda, że jesteście starzy". Głównym bohaterem cukierniczego arcydzieła Ani był wypiek przypominający kupę. Marcin i jego partnerka docenili poczucie humoru koleżanki. W toalecie zrobili tematyczną sesję, której efektami na Instagramie pochwaliła się Ania Wróbel. W opisie do filmiku uczestniczka drugiego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła, że ciasto w kształcie kupy nie należało do czasochłonnych.

 
Tort "g*wno prawda, że jesteście starzy". Dla tych, co mają duży dystans do siebie. Kocham takich ludzi. Wykonany w ekspresowym czasie, bo w 1,5 godziny, wraz ze złożeniem tortu. Ale czego się spodziewać po g*wnie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Małżeństwa Ani i Marcina rozpadły się

Ania i Marcin nie odnaleźli miłości w programie. Mąż Wróbel, Grzegorz, rozmyślił się tuż po powrocie z podróży. Porzucił świeżo poślubioną żonę jeszcze w trakcie trwania zdjęć do programu. Związek Marcina i Agnieszki wyglądał na bardziej udany. Para początkowo nieźle się dogadywała, zgrzyty pojawiły się po opuszczeniu ich domu przez ekipę filmową. Agnieszka jest obecnie żoną tajemniczego Adama. Niedawno para została rodzicami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.