"Królowe życia". Anna Renusz już tak nie wygląda. "Rozpuściła" usta. Fani są zgodni. "O wiele lepiej"

Annę Renusz mieliśmy okazję poznać w "Królowych życia". Uczestniczka była pasjonatką urodowych poprawek i medycyny estetycznej. Wygląda na to, że teraz stawia na bardziej naturalną wersję. Postanowiła usunąć wypełniacze z ust.

"Królowe życia" były jednym z najpopularniejszych programów emitowanych na antenie TTV. Wśród bohaterek pojawiło się wiele barwnych postaci. Nie brakowało również kontrowersji. Po 12 latach emisji produkcja podjęła decyzję o zakończeniu formatu. Mimo braku nowych odcinków dalej możemy śledzić losy uczestniczek za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jedną z charakterystycznych bohaterek reality show była Anna Renusz. Stylistka fryzur nigdy nie ukrywała, że jest wielką fanką poprawiania urody i korzystania z dobrodziejstw zabiegów medycyny estetycznej. Teraz zdecydowała się na radykalny krok. Efektem podzieliła się na Instagramie. Fani byli zaskoczeni.

Zobacz wideo Sylwia Peretti o odejściu z "Królowych życia": Zrezygnowałam przez to, jak Łukasz i ja byliśmy postrzegani

"Królowe życia". Anna Renusz rozpuściła usta. Fani nie szczędzą jej komplementów 

Anna Renusz"Królowych życia" nie raz relacjonowała swoje zabiegi medycyny estetycznej. Otwarcie mówiła, że kilkukrotnie poprawiała urodę, robiąc m.in. modelowanie podbródka czy korektę nosa. Z tego względu jej ostatnia decyzja może nieco dziwić. Tym razem celebrytka postanowiła usunąć wypełniacze z ust. 

Anna Renusz aktywnie działa w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie, gdzie jej profil śledzi ponad 400 tysięcy obserwujących. Celebrytka zazwyczaj dzieli się efektami fryzjerskiej pracy lub profesjonalnymi sesjami zdjęciowymi. Teraz postawiła jednak na małe wyznanie. Jak się okazuje Anna Retusz przeszła nie lada metamorfozę. Po latach zdecydowała się na usunięcie wypełniacza z ust. Efektem od razu pochwaliła się fanom. "Dziś rozpuściłam usta i to najlepsza decyzja. Z wiekiem bardzo zmienia mi się gust, więc trzymajcie kciuki, żebym już nie kombinowała i nie dopełniała" - napisała na Instagramie. 

 

Pod opublikowanym postem pojawiły się liczne reakcje. Fani nie mogli wyjść z podziwu. Byli zachwyceni przemianą celebrytki. "O wiele lepiej", "Pięknie z tymi ustami", "Dobrą decyzję podjęłaś", "Super!" - czytamy w komentarzach

"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska obchodziła 48. urodziny 

Nie da się ukryć, że najbardziej charakterystyczną bohaterką "Królowych życia" jest Dagmara Kaźmierska. Kobieta zasłynęła ze swojej przebojowości i szczerości. Tymi cechami niemalże od razu skradła serca widzów i zagościła w nich na długo. 12 kwietnia celebrytka obchodziła 48. urodziny. Z tej okazji w mediach społecznościowych opublikowała komiczny film, na którym widać jak dynamicznie pomyka na dinozaurze. Widać, że poczucie humoru dopisuje jej cały czas. Zobacz też: "Królowe życia". Stare zdjęcia Anny Renusz zaskakują. Miała wtedy zupełnie inne rysy twarzy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.