Laluna Unique kocha drapieżny wizerunek. Zdjęcia bez makijażu to niecodzienny widok. Jest nie do poznania

Laluna Unique to jedna z tych celebrytek, które nie boją się kontrowersji. Gwiazda telewizji TTV postanowiła po raz kolejny pokazać się bez makijażu i zdaje się, że doskonale odnajduje się w nieco bardziej naturalnym wydaniu. Różnicę widać gołym okiem.

Laluna Unique to z całą pewnością jedna z najbardziej charyzmatycznych i budzących skrajne emocje uczestniczek "Królowych życia". Celebrytka dała się poznać jako bezkompromisowa i nieprzebierająca w słowach miłośniczka operacji plastycznych i niecodziennych stylizacji. Na instagramowym koncie Katarzyny co jakiś czas pojawiają się zdjęcia zupełnie saute. Influencerka jest na nich nie do poznania.

Zobacz wideo Iza w sieci tworzy artystyczne makijaże. "Kiedyś miałam problem, żeby wyjść bez makijażu po bułki do sklepu"

Laluna Unique nie boi się naturalności i publikuje zdjęcia bez makijażu. Wygląda na nich zupełnie inaczej

Laluna Unique nigdy nie ukrywała zamiłowania do sztuczności i przesady. Influencerka ma na swoim koncie pokaźną ilość operacji plastycznych i modyfikacji ciała. Poza ręką chirurga bliski jest jej także dotyk tatuażysty. Jest posiadaczką wielu tatuaży, które podkreślają jej drapieżny wizerunek.

Laluna UniqueLaluna Unique Fot. Instagram.com/lala_laluna_official

Miałam robiony zabieg odsysania nóg, z tyłu ręce i plecy górne. Kocie oczy, lifting ust, lifting brwi, lifting policzków, czyli podciąganie. Nos, ale tylko czubek nosa mniejszy leciutko, zadarty do góry. Liposukcja mocna podbródka - wyznała na swoim instagramowym koncie Laluna Unique.

Gwiazda "Królowych życia" podąża za własnymi marzeniami i stawia na odważny wizerunek. Nie zważa na zdanie innych

Niecodzienny wygląd influencerki za każdym razem uzupełnia perfekcyjnie dobrana peruka i idealnie dopracowany makijaż. Laluna przyzwyczaiła swoich fanów do dość teatralnego make-upu i stało się to już w pewien sposób jej znakiem rozpoznawczym. Na instagramowym koncie gwiazdy TTV co jakiś czas pojawiają się zdjęcia oraz filmiki, które odbiegają od wykreowanego przez nią wizerunku. Modelka tatuaży jest na nich zupełnie nieumalowana i zdaje się, że doskonale odnajduje się w takiej wersji.

Laluna z 'Królowych życia' Laluna z "Królowych życia" wyglądała inaczej. Są jej stare zdjęcia

Internauci za każdym razem wspierają Lalunę Unique ciepłym słowem i nie szczędzą jej pozytywnych komentarzy. W mediach społecznościowych influencerki wbrew pozorom, dość rzadko pojawia się wszechobecny hejt i szerzenie nienawiści. Katarzyna chętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia i ochoczo publikuje coraz to nowsze treści. Zapewne niebawem znów pokaże się w zupełnie naturalnym wydaniu. Wygląda na to, że czuje się w nim naprawdę dobrze.

Więcej o: