"Chłopaki do wzięcia". Mama "Szczeny" zniknęła. Co się z nią stało? Fani mają teorię. "Serce pęka"

Ryszard "Szczena" był jednym z popularniejszych bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia". W telewizji pojawiała się także jego mama. W sieci pojawiły się niepokojące doniesienia o kobiecie.

Program "Chłopaki do wzięcia" wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród widzów Polsatu. Przez lata zgromadził wielu fanów, którzy stale kibicują kawalerom po przejściach w odnalezieniu upragnionej miłości. Jednym z bohaterów programu był Ryszard Dąbrowski, znany szerszej publiczności po pseudonimem "Szczena". Niedawno pisaliśmy o przykrych okolicznościach, jakie spotkały rodzinny dom uczestnika. Tym razem wracamy z tajemniczym losem jego mamy. 

Zobacz wideo Czy Katarzyna Dowbor utrzymałaby się z emerytury? "30 lat pracowałam w spółce państwowej"

"Chłopaki do wzięcia". Co się stało z mamą Ryszarda "Szczeny"?

Ryszard Dąbrowski z pewnością był jedną z najbardziej charakterystycznych postaci programu "Chłopaki do wzięcia". Początkowo mężczyzna nie cieszył się przychylną opinią wśród widzów. Jednak dzięki pozytywnym komentarzom w mediach otrzymał od nich drugą szansę. Niestety, los nie uśmiecha się do "Szczeny". Od jakiegoś czasu mężczyzna ponownie ma problemy z prawem. Pod koniec 2021 roku wyszło na jaw, że Ryszard Dąbrowski został pozbawiony wolności i zamknięty w więzieniu. Niedawno media obiegło nagranie tego, co pozostało z jego domu. Wygląda na to, że mężczyzna nie będzie miał już do czego wracać. 

Mama Ryszarda była bardzo lubiana przez widzów "Chłopaków do wzięcia". Wielu z nich współczuło jej skromnego życia i ciągłych problemów, jakie przyswajał jej syn. Obecnie internauci zastanawiają się, co się dzieje z kobietą. Po domu, w którym mieszkała mama "Szczeny" nie ma już śladu, a słuch o niej zaginął. 

Jak podaje portal goniec.pl, w mediach zaczęły pojawiać się informację, że mama Ryszarda może przebywać w domu opieki społecznej. Historia kobiety poruszyła fanów. Pod opublikowanym nagraniem pojawiły się liczne komentarze. "Mama Ryśka jest w domu opieki społecznej". "Szkoda jej, miała ogromne serce", "Wychowała go, a on tak jej się odwdzięczył", "Serce pęka" - pisali internauci na Facebooku

"Chłopaki do wzięcia". Krzysztof "Disco Frodo" robi karierę w sieci 

Krzysztof "Disco Frodo" był jednym z bohaterów "Chłopaków do wzięcia". Od jakiegoś czasu mężczyzna nie pojawia się już w programie. Jego życie całkowicie się zmieniło. Krzysztof postawił na karierę w mediach społecznościowych. Na TikToku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród internautów. Jego publikacje mają liczne odsłony i mnóstwo komentarzy. "Disco Frodo" w sieci prezentuje głównie swoją pasję, jaką jest muzyka. Zobacz też: Jarek z "Chłopaków do wzięcia" zmienił się nie do poznania. "Facet musi być masywny".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.