"Chłopaki do wzięcia". Dom Ryszarda "Szczeny" popadł w ruinę. Nowe nagrania szokują

Jeden z tiktokerów postanowił odwiedzić dom Ryszarda "Szczeny" Dąbrowskiego z "Chłopaków do wzięcia". Jak się okazało, budowla popada w ruinę.

Jednym z najbardziej charakterystycznych postaci formatu "Chłopaki do wzięcia" stał się Ryszard "Szczena" Dąbrowski. Choć początkowo jego losy były negatywnie oceniane przez widzów, później otrzymał drugą szansę dzięki pozytywnym komentarzom w mediach. Niestety, od jakiegoś czasu mężczyzna ma ponownie problemy z policją. Pod koniec 2021 roku wyszło na jaw, że Szczena został zamknięty w więzieniu i nic nie wskazuje na to, aby wyszedł już na wolność. Jeden z tiktokerów postanowił odwiedzić dom bohatera show, w którym przed laty kręcone były odcinki programu.

Zobacz wideo Marta Linkiewicz rozstała się z chłopakiem

"Chłopaki do wzięcia". Dom Szczeny popadł w ruinę. Nowe nagrania szokują

Dom Szczeny znajduje się w Koźniewie. To tam Ryszard Dąbrowski przez lata zamieszkiwał ze swoją mamą. Widzowie mieli okazję niejednokrotnie oglądać na ekranie wnętrza pomieszczenia. Jak się jednak okazało, budowla obecnie popada w ruinę, a jej stan wskazuje na brak jakichkolwiek mieszkańców. Oglądając materiał opublikowany na TikToku, trudno uwierzyć, że jeszcze kilka lat temu było tam pełno telewizyjnych kamer.

Przypominamy, że Ryszard "Szczena" Dąbrowski w show zasłynął już od pierwszych odcinków, kiedy ukradł rower własnej matce. Nagranie szybko stało się hitem internetu. Epizody więzienne przerywało mało sielskie życie rodzinne z partnerką Joanną. Para doczekała się nawet dziecka, które zostało zabrane do rodziny zastępczej. Ponoć Ryszard i Joanna mieli starać się o kolejną pociechę.

Śledzicie losy bohaterów "Chłopaków do wzięcia"?

Zobacz też: Jezus z "Chłopaków do wzięcia" na Tinderze. Zdjęcie zaskoczyło fanów. Zaprezentował się inaczej, niż w "Magii nagości"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.