"Love Island". Mateusz jest już znudzony Sandrą? Widzowie nie mają złudzeń. "Ile można udawać?"

Widzowie "Love Island" nie wróżą Sandrze i Mateuszowi wspólnej przyszłości. Mimo że uczestniczka jest wpatrzona w niego jak w obrazek, on już zaczyna się nudzić.

Finał programu "Love Island" już za kilka dni. Zwycięską parę poznamy już 9 kwietnia. Co słychać na wyspie? Ostatnio wszyscy zrobili się podejrzanie zakochani. Widzowie sugerują, że ten nagły przypływ miłości nierozerwalnie związany jest z finałem. Ale nie ma obawy, fani programu nie dadzą się zwieść zagrywkom uczestników i doskonale wiedzą, które związki są szczere. Jak na razie faworytami są Agata i Hubert i to właśnie im widzowie wróżą wspólną przyszłość. W przypadku Adama i Marty mają zupełnie inne zdanie i nie chcą dopuścić uczestnika do finału. Dlaczego? Więcej przeczytaj tutaj. Ostatnio uwagę widzów zwrócili też Mateusz i Sandra. Fani show sugerują, że uczestnik już znudził się partnerką i z tej relacji po programie nic nie będzie.

Zobacz wideo "Love Island". Jay oskarża "dziewczynę z internetu" o oszustwo. Zapowiada walkę prawną

"Love Island". Mateusz znudzony Sandra? Widzowie nie mają wątpliwości. Z tego nic nie będzie

Mateusz był jednym z tych uczestników "Love Island" który stworzył na wyspie pierwszą stabilną relację. Bardzo szybko związał się z Alicją, ale ich związek zakończył się, kiedy uczestniczka odpadła z programu. Ponieważ już od jakiegoś czasu w ich relacji pojawiły się zgrzyty, ucieszony odzyskaniem wolności Mateusz rzucił się w wir cielesnych uniesień i pocałunków z innymi uczestniczkami. Dopiero kiedy dziewczyny wyprowadziły się na kilka dni do "Casa Nowa" i w willi pojawiły się nowe uczestniczki, Mateusz zbliżył się do jednej z nich. Uczestnik stworzył parę z Sandrą Dorsz, którą widzowie dobrze znają z programu "Top Model". Zaledwie po kilku dniach znajomości w ich relacji zrobiło się poważnie i Sandra wyznała Mateuszowi, że jest w nim zakochana. Jak zareagował? Przyjął to dość chłodno i nie odwzajemnił wyznania. Teraz widzowie zgodnie stwierdzają, że nic z tego nie będzie. "Oni do siebie kompletnie nie pasują. Dwie różne osobowości. Na bank po programie im nie uda się" - napisała jedna z widzek. Mało tego, fani "Love Island" uważają, że Mateusz jest już znudzony Sandrą. Co o tym sądzicie?

Mateusz znudzony udawaniem zakochanego. No ile można udawać...
Nie no, widać, że ma jej dosyć. "Byle do finału" zyskało nowy wymiar.
Jakoś tak nie mogę uwierzyć w to, że Mati traktuje tę relację na serio, bo Sandra to widać, że poleciała bardzo - czytamy w komentarzach.
 

"Love Island". Hubert na starych zdjęciach. Jeszcze bez zarostu. Za to Adam miał krótkie włosy

Przejrzeliśmy dla was zdjęcia archiwalne uczestników i możecie się zdziwić, jak wyglądali na kilka lat przed programem. 25-letni Hubert, który na co dzień pracuje jako agent nieruchomości, kilka lat temu nie miał zarostu i radośnie przytulał się do butelki alkoholu. Pamiętacie Adama z czasów jego udziału w "Top Model"? Miał wtedy krótkie włosy i jego ciała nie zdobiły jeszcze tatuaże. Od tamtego czasu bardzo się zmienił. Więcej przeczytacie TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.