"Rolnik szuka żony". Manowska zdradza szczegóły nowej edycji. Wiemy, kiedy emisja

To już pewne. "Rolnik szuka żony" niebawem znów zagości na antenie. Marta Manowska przekazała szczegóły dotyczące dziesiątej edycji i nieco zaspokoiła ciekawość fanów. Sprawdźcie, czego możemy się spodziewać.

Program randkowy "Rolnik szuka żony" niemal od pierwszej edycji cieszy się popularnością, a zainteresowanie wśród widzów stale rośnie. Telewidzowie wprost uwielbiają oglądać perypetie rolników poszukujących miłości. Od zakończenia dziewiątej edycji minęło już kilka miesięcy, a najwierniejsi fani już z niecierpliwością wyczekują na kolejną. Prowadząca program, Marta Manowska ma dla nich dobre wieści. Nowa edycja randkowego show jest w trakcie realizacji i już niedługo trafi na antenę Telewizji Polskiej.

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

Marta Manowska Marta Manowska zaskoczyła wyznaniem. "Na horyzoncie widać już miłość"

"Rolnik szuka żony". Nowa edycja startuje już niebawem. Marta Manowska zdradza szczegóły

"Rolnik szuka żony" pozostaje niekwestionowanym hitem TVP od 2014 roku. Nic więc dziwnego, że widzowie nie mogą się doczekać jubileuszowego dziesiątego sezonu. Marta Manowska za pośrednictwem mediów społecznościowych ujawniła kilka niezbędnych informacji dotyczących tej edycji. Okazuje się, że prowadząca jest w trakcie poznawania nowych uczestników, a pierwsza zapowiedź najnowszego sezonu odbędzie się już za kilka tygodni.

Na horyzoncie widać już miłość. Wiedz, że ruszyła dziesiąta seria "Rolnik szuka żony". Odwiedzam właśnie nowych bohaterów. Emisja już w święta wielkanocne — napisała Manowska na Instagramie.
 

'Rolnik szuka żony'. Roksana wystąpi w innym programie telewizyjnym? Zabrała głos Roksana z "Rolnik szuka żony" urodziła? Opublikowała zdjęcie ze szpitala

Opublikowany post nie umknął uwadze fanów randkowego show. Internauci, nie kryjąc ekscytacji od razu ruszyli do komentowania.

Cieszy mnie to bardzo!
Czekam cierpliwie na nowe odcinki. 
Uwielbiam programy, które pani prowadzi! - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Śledzicie losy bohaterów programu "Rolnik szuka żony"? Wygląda na to, że wizytówki najnowszego sezonu będziemy mogli zobaczyć już w święta wielkanocne. O dalszych wiadomościach z planu będziemy was na bieżąco informować.

Więcej o: