Marta Manowska zaskoczyła wyznaniem. "Na horyzoncie widać miłość". W komentarzach aż zawrzało

Marta Manowska na Instagramie podzieliła się wymownym wyznaniem. Internauci przecierali oczy z zaskoczenia.

Marta Manowska jest prezenterką telewizyjną i dziennikarką, związaną od lat z Telewizją Polską. Kobieta prowadzi popularne reality show, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. Jesienią zeszłego roku dobiegła końca dziewiąta edycja "Rolnika szuka żony". Z kolei wraz z początkiem marca widzowie pożegnali piątą edycję "Sanatorium miłości". Wygląda na to, że jeden z ulubionych programów już niedługo powróci na antenę. Marta Manowska za pośrednictwem mediów społecznościowych uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła nowinę.

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

'Rolnik szuka żony'. Roksana wystąpi w innym programie telewizyjnym? Zabrała głos Roksana z "Rolnik szuka żony" urodziła? Opublikowała zdjęcie ze szpitala

Marta Manowska przekazała radosną informację. Fani pieli z zachwytu 

Od jakiegoś czasu fani "Rolnika szuka żony" nieustannie spekulowali o tym, czy produkcja zdecyduje się na nową edycję. Poczucie niepewności wywołało zakończenie poprzedniego sezonu, w którym zabrakło zaproszenia na następny. Marta Manowska w końcu postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości. Na Instagramie opublikowała długo wyczekiwany post. Choć słowa Marty Manowskiej mogą z pozoru sugerować zmiany w jej życiu osobistym, jej wpis dotyczył nowego sezonu programu. Prezenterka ogłosiła, że właśnie wyrusza w kolejną podróż, by poznać nowych uczestników randkowego show

Na horyzoncie widać już miłość. Wiedz, że ruszyła dziesiąta seria "Rolnik szuka żony." Odwiedzam właśnie nowych bohaterów. Emisja już w Święta Wielkanocne - napisała Manowska na Instagramie.
 

Kamila Boś 'Rolnik szuka żony' "Rolnik szuka żony". Kamila narzeka na pracę. "W pieczarkarni są różne problemy"

Pod opublikowanym postem pojawiły się liczne komentarze. Internauci nie kryli ekscytacji. Posypały się same miłe słowa. 

Doskonale! Uwielbiam programy, które pani prowadzi.
Z niecierpliwością czekam na nowe odcinki!
Uwielbiam ten program. Cieszę się, że będzie kolejna edycja - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Jesteście fanami programu "Rolnik szuka żony"? Wszystko wskazuje na to, że najnowszy sezon już niebawem pojawi się w emisji. O dalszych wiadomościach z planu będziemy was na bieżąco informować. 

Więcej o: