"Rolnik szuka żony". Chciała być żoną Sędrowskiego. Paulina Rykała nie do poznania. Startowała w konkursach bikini fitness

"Rolnik szuka żony" cieszy się dużą popularnością. Widzowie TVP doczekali się już dziewiątej edycji programu. Tymczasem u byłych uczestników wiele się zmieniło. Paulina Rykała, znana z piątej odsłony show, przeszła ogromną metamorfozę.

Z każdą edycją "Rolnik szuka żony" zbiera coraz więcej fanów przed telewizorami. Program budził wiele emocji przez aż dziewięć sezonów. Obecnie trwają poszukiwania bohaterów do najnowszej odsłony show. "Rolnik" dał szansę wielu uczestnikom na znalezienie prawdziwej miłości. Niektórzy stali się rozpoznawalni w sieci. Jednym z nich był Łukasz Sędrowski. O jego względy starała się Paulina Rykała. Obecnie, była bohaterka zupełnie zmieniła swój wygląd.

Ania BardowskaBardowska z "Rolnik szuka żony" zapytana o pracę. Zaskakująca odpowiedź

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

"Rolnik szuka żony". Paulina Rykała wystąpiła w piątym sezonie programu

Paulina Rykała była jedną z uczestniczek piątego sezonu show "Rolnik szuka żony". Pojawiła się na gospodarstwie rolnika, Łukasza Sędrowskiego. Mężczyzna jednak wybrał inną bohaterkę. Jego serce skradła Agata Rusek. Pomimo tego większą popularność zdobyła właśnie Rykała. Już na samym początku zachwyciła widzów urodą. Aby wziąć udział w programie, musiała przyjechać aż z Holandii. Podczas nagrywania "Rolnika", podkreślała, że nie była nigdy w poważnym związku. Co do partnera miała konkretne oczekiwania.

Jak twierdzi na jej drodze zawsze pojawiali się niewłaściwi mężczyźni, z niewłaściwym podejściem do życia, a przecież lepsze jest życie samotne niż u boku niewłaściwej osoby. Marzy o założeniu rodziny z wysokim, postawnym mężczyzną, który będzie się nią zachwycał i zdobywał ją każdego dnia - można było przeczytać w jej wizytówce.

Po skończeniu nagrań do piątego sezonu, kobieta wróciła do Holandii. Niestety, bez partnera u boku.

Paulina Rykała z programu "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę!

Po wyjeździe z Polski, w 2019 roku Paulina Rykała poznała i zaręczyła się z pewnym Włochem. Jak się okazało, związek nie wypalił. Była uczestniczka "Rolnika" postanowiła skupić się na sobie. Jej największą pasją jest fitness i sport. Przez wiele lat startowała w konkursach bikini fitness. Wiele razy udało jej się zwyciężyć. Rykała do teraz może pochwalić się wyrzeźbionym ciałem.

 

Kobieta jest również aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie obserwuje ją ponad 21 tysięcy osób. W swoim ostatnim urodzinowym poście pokazała, że zdecydowała się na metamorfozę. Paulina Rykała postanowiła przefarbować włosy na blond. Na pozór mała zmiana sprawiła, że ciężko ją rozpoznać. W opisie przyznała, że mimo upływu lat, nadal czuje się jak nastolatka, przepełniona energią i szczęściem.

 

Jak wam się podoba fryzura Pauliny Rykały?

Asia i Kamil 'Rolnik szuka żony 8'"Rolnik szuka żony". Znamy szczegóły ślubu Asi i Kamila. Nie zabraknie znanych gości

ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Roksana trafiła do szpitala. Uczestniczka programu jest w ósmym miesiącu ciąży

Więcej o: