"Rolnik szuka żony". Małgorzata chwali się odświeżoną fryzurą. "Odrobina wiosny na dziś"

Małgorzata Borysewicz z czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" pochwaliła się na wiosenną metamorfozą. Uczestniczka hitu TVP zaprezentowała na Instagramie efekt wizyty w salonie fryzjerskim.

 Małgorzata Borysewicz wzięła udział w czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony". Z pomocą telewizji uczestniczce udało się odnaleźć miłość. Na planie hitu TVP poznała Pawła, z którym do dziś tworzy udany związek. Para doczekała się dwójki dzieci, Rysia i Blanki. Rolniczka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwaliła się nową fryzurą i wiosenną stylizacją.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgorzata i Paweł pokazali pokój córki

"Rolnik szuka żony". Małgorzata chwali się odświeżoną fryzurą. "Odrobina wiosny na dziś"

Od czasu występu w programie "Rolnik szuka żony" Małgorzata Borysewicz rozwija karierę influencerki. Jej instagramowy profil obserwowany jest przez niemal 200 tysięcy internautów. Uczestniczka hitu TVP chętnie dzieli się tam przepisami. Często publikuje też zdjęcia swoich stylizacji i dzieli się poradami urodowymi. Nie brakuje tam też reklam, co niekoniecznie podoba się jej fanom. Ostatnio rolniczka zrelacjonowała wizytę w salonie fryzjerskim. Żona Pawła zdecydowała się na ostre cięcie już kilka miesięcy temu. Teraz jednak postanowiła nieco odświeżyć fryzurę.

I znowu miło, lekko i przyjemnie. Oraz kobieco - napisała na InstaStories.

Małgorzata Borysewicz 'Rolnik szuka żony'Małgorzata Borysewicz 'Rolnik szuka żony' Instagram/rolnikwszpilkach

Uwagę zwraca też kreacja rolniczki. Małgorzata postanowiła przywołać strojem wiosnę. Uczestniczka hitu TVP włożyła krótką koszulową sukienkę z kwiatowym nadrukiem. Żona Pawła nie zapomniała jednak, że temperatury na zewnątrz nadal pozostawiają wiele do życzenia i zestawiła mini z długimi jasnymi kozakami.

Odrobina wiosny na dziś - podpisała fotografię.

Małgorzata Borysewicz 'Rolnik szuka żony'Małgorzata Borysewicz 'Rolnik szuka żony' Instagram/rolnikwszpilkach

Jak wam się podoba odświeżona fryzura Małgorzaty?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.