"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska po radykalnej zmianie. Założyła doczepy. "Zatęskniłam"

Anna Bardowska z programu "Rolnik szuka żony" wybrała się do fryzjera. Miała ważny powód. Pragnęła, aby jej włosy były dłuższe. Nie chciała długo czekać. Idealnym rozwiązaniem okazało się ich przedłużenie. Zobaczcie, jak teraz prezentuje się celebrytka.

Anna Bardowska zyskała popularność dzięki udziałowi w drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Bez wątpienia wraz z Grzegorzem stworzyli jedną najpopularniejszych par randkowego show. Dość szybko zdecydowali się na ślub. Później para doczekała się narodzin dwójki dzieci, a jakiś czas temu skończyli wykończenie nowego domu. Po ciężkich pracach na budowie przyszła pora na chwilę wytchnienia. Anna Bardowska postanowiła to wykorzystać i wybrała się na wizytę do fryzjera. Tym razem postawiła na radykalne zmiany i przedłużyła włosy

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Ania Bardowska pojawiła się w programie TVP. Nie wiedziała, na jaki test idzie

"Rolnik szuka żony". Zrelacjonowała wizytę u fryzjera. Przedłużyła włosy 

Co prawda "Rolnik szuka żony" z udziałem Anny Bardowskiej był emitowany kilka lat temu, ale uczestniczka wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Aktywnie działa w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie i YouTubie. Stara się na bieżąco przekazywać fanom nowinki z życia. Tak też było w tym przypadku. Celebrytka wybrała się do fryzjera i wszystko zrelacjonowała. Okazuje się, że od jakiegoś czasu marzyła o długich i pięknych włosach. Niestety, proces zapuszczania wiąże się z długim oczekiwaniem na efekty. Anna Bardowska nie chciała tyle czekać. Postawiła na prostsze rozwiązanie i przedłużyła włosy.  

Zatęskniłam za długimi włosami, a jakbym miała czekać aż urosną to trwałoby to ze trzy lata - powiedziała na InstaStories. 

Anna BardowskaAnna Bardowska Instagram/@ania.bardowska

Po wizycie w salonie Anna Bardowska przeprowadziła inną relację, w której mogliśmy bardziej przyjrzeć się fryzurze. Celebrytka zdecydowała się na przedłużenie włosów o około kilkanaście centymetrów. Końcówki nie są już ścięte na prosto, a lekko wycieniowane. Natomiast kolor pozostał ten sam. Celebrytka od lat wierna jest ciemnemu odcieniu brązu. 

Anna BardowskaAnna Bardowska Instagram/@ania.bardowska

Anna BardowskaAnna Bardowska Instagram/@ania.bardowska

Jak wam się podoba Anna Bardowska w nowej fryzurze?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.