"Rolnik szuka żony". Roksana urodziła? Opublikowała zdjęcie ze szpitala

Fani "Rolnik szuka żony" spekulują, że Roksana urodziła dziecko. Wszystko przez wpis, który uczestniczka dodała na Instagram.

Roksana wystąpiła w ósmym sezonie "Rolnik szuka żony", gdzie próbowała zdobyć serce Stanisława. Choć między dwójką nie zaiskrzyło, uczestniczka zyskała sporą sympatię od widzów. Po zakończeniu programu pochwaliła się za pomocą Instagrama, że jest szczęśliwie zakochana. Roksana jest w związku z Kamilem, z którym jest już nawet zaręczona. Obecnie kobieta jest w ostatnim trymestrze ciąży, co podsyca spekulacje fanów dotyczące narodzin pociechy.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgorzata i Paweł pokazali pokój córki

"Rolnik szuka żony". Roksana urodziła? Fani spekulują

Roksana z "Rolnik szuka żony" opublikowała w ostatnim czasie wpis, w którym zwróciła się do fanów i odniosła do narodzin dziecka. Uczestniczka matrymonialnego show TVP zdradziła, że jest pod dobrą opieką, choć jej pobyt w szpitalu nie jest idealny. Do wpisu dołączyła zdjęcie z placówki.

Cierpliwość jest miarą oczekiwania. Będąc w szpitalu, naprawdę jesteśmy wystawieni na różne próby. Jest dobrze, jesteśmy w dwupaku. Jesteśmy pod dobrą opieką - napisała Roksana z "Rolnik szuka żony".
 

Uczestniczka zwróciła się także do grona swoich obserwatorów na Instagramie, dziękując im za okazane wsparcie w tak ważnym dla niej życiowym momencie. Roksana w odpowiedzi na jeden komentarz zdradziła również, że wciąż czeka na narodziny dziecka.

Myślałam, że już urodziłaś, jak zobaczyłam to "łóżeczko" dla dzidzi - napisała fanka.
Jeszcze czas. To gondola dla noworodków - odpowiedziała Roksana.

Śledzicie losy bohaterów ósmego sezonu "Rolnik szuka żony"? 

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Chciała być żoną Sędrowskiego. Paulina Rykała nie do poznania. Startowała w konkursach bikini fitness

Więcej o: