"Rolnik szuka żony". Roksana jest zakochana. Stanisław jej nie wybrał, ale fani podejrzewają, że miłość znalazła na planie

Roksana w programie "Rolnik szuka żony" była jedną z kandydatek Stanisława. Mężczyzna postanowił jednak wszystkie kobiety odesłać do domu. Okazuje się, że makijażystka szybko znalazła miłość.

Więcej o programie telewizyjnym znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Program "Rolnik szuka żony" ma pozwolić uczestnikom znaleźć prawdziwą miłość. W ostatniej edycji jest z tym jednak sporo problemów. Relacja Kamili i Adama nie przetrwała, a decyzja Stanisława o odesłaniu wszystkich kandydatek do domu wzbudziła wiele emocji.

Zobacz wideo Za nami 7. sezon programu "Rolnik szuka żony". Działo się!

Skoro uczestnikom nie udało się znaleźć szczęścia z wybranymi przez siebie kandydatami, widzowie zaczęli spekulować, kto do kogo najlepiej by pasował. Zabawa polegająca na dopasowywaniu rolników i kandydatów w pary trwa w najlepsze w mediach społecznościowych.

Adam - kandydat Kamili - 'Rolnik szuka żony 8'"Rolnik szuka żony". Adam stanął w obronie Kamili. "Ma dobry charakter"

"Rolnik szuka żony". Z kim spotyka się Roksana?

Jedną z kandydatek odesłanych do domu przez Stanisława była Roksana. Kobieta twierdzi, że nie żałuje udziału w programie TVP. Nie ma też żalu do samego Stanisława. Swoją obecność w programie podsumowuje jednoznacznie:

Przygoda życia!

Okazuje się, że odrzucenie przez Stanisława mogło wyjść jej na dobre. Kobieta na swoim stories publikuje zdjęcia z tajemniczym mężczyzną. Wygląda na to, że jest zakochana.

Roksana z 'Rolnik szuka żony' z partneremRoksana z 'Rolnik szuka żony' z partnerem screen Instagram

Ponieważ Roksana nie pokazuje twarzy partnera, fani spekulują na temat tego, z kim umawia się makijażystka. Zdaniem obserwujących, do Roksany mógłby pasować któryś z kandydatów odrzuconych przez Kamilę. Komentujący dopytują, czy osoba widoczna na zdjęciach to ktoś z programu.

W sumie ten garnitur pantera jakby podobny do Tomasza garnituru – żartuje jeden z uczestników.

Kamila, Tomasz - 'Rolnik szuka żony 8'"Rolnik szuka żony". Widzowie do Kamili: Czemu nie wybrałaś Tomka? Odpowiedziała

Proces łączenia kropek rozpoczęty –  odpowiedziała Roksana.

Roksana z 'Rolnik szuka żony' o relacji z TomkiemRoksana z 'Rolnik szuka żony' o relacji z Tomkiem screen Instagram

Nie brakuje też domysłów, że kobieta spotyka się z innym kandydatem Kamili - Adamem. Roksana nie ucina spekulacji, ale nie zdradza żadnych szczegółów. Może tylko poza tym, że jest bardzo szczęśliwa.

Więcej o: